راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه

راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه

بهترین سم برای از بین بردن ساس

در این مقاله قصد داریم به معرفی راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه و معرفی بهترین سم برای از بین بردن ساس و آشنایی با روش های طبیعی از جمله از بین بردن ساس با جوش شیرین بپردازیم. اگر دوست دارید بدانید ساس از چی بدش میاد کافیست تا انتهای این مقاله با سایت سمکده همراه باشید.

ساس و حقایق مربوط به آن

ساس‌ها از خانواده حشرات بوده و در محیط‌های آلوده رشد فوق العاده سریعی دارند. جثه این موجود بسیار کوچک است و توانایی پرواز کردن را ندارد. این موجودات معمولاً به داخل درزهای موجود در اشیا چوبی راه پیدا کرده و از خون موجودات زنده دیگری مثل انسان تغذیه می کنند. جالب است بدانید که اصطلاحاً گفته میشود ساس‌ها خوش مسافرت هستند؛ یعنی به سادگی از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شوند. لذا ممکن است ساس‌ ها علاوه بر اینکه در خانه های کثیف و آلوده وجود داشته باشند، به ساختمان ها و منازل تمیز نیز توسط اشیا آلوده منتقل شوند.

این حشرات ریز بوده و معمولاً فعالیت خود را از نیمه شب تا حوالی صبح ادامه میدهد. عمر متوسط هر کدام از این حشرات نهایتا تا چند ماه است و نحوه تغذیه آنها به این صورت است که بعد از سوراخ کردن پوست میزبان، دهان خرطومی شکلشان که ساختاری دارد را درون آن تزریق کرده و خون میزبان را می مکند. طبق تحقیقات صورت گرفته وجود چنین حشراتی ضرر مستقیمی برای انسان نداشته و بیماری حادی را ایجاد نمی کند. اما به هر حال وجود آنها باعث آزار و اذیت هست.

در سایت سمکده روشهای موثر برای مقابله با حشرات و جانوران موذی بررسی شده. برای مثال برای آشنایی با خطرات گوشخیزک برای انسان می توانید مقاله موجود در سایت سمکده را مطالعه کنید.

پس ساس یک حشره موذی است که در محیط های شلوغ و به هم ریخته بیشتر وجود دارد و ممکن است حضور آن آرامش را از زندگی افراد بگیرد. برای از بین بردن ساس در خانه می توانید از خدمات شرکت سمپاشی معجزه به عنوان بهترین شرکت سمپاشی در تهران کمک بگیرید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی با مناسب ترین قیمت با کارشناسان سمکده تماس بگیرید.

نحوه پیدا کردن ساس در خانه

نشانه های وجود دارند که از طریق آن می‌توانید متوجه حضور ساس در خانه و محل خوابتان شوید که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می کنیم. همچنین برای آشنایی با علائم وجود موریانه در خانه می توانید مقاله سایت سمکده را مطالعه کنید.

اگر لکه های نسبتاً بزرگ قهوه ای رنگی را روی پتو روبالشتی یا ملحفه های خود دیدید، باید به وجود ساس در خانه‌تان شک کنید؛ زیرا ممکن از این لکه های قهوه ای ناشی از مدفوع یا ادرار این موجود موذی باشد. وجود ضایعات پوستی روی رختخواب نیز حاکی از حضور در منزل شما باشد. پس با توجه به اینکه ساس‌ها تغذیه خود را از خون انسان تامین می کنند؛ پس اگر روی وسایل اتاق خواب تان ضایعات پوستی بیضی شکل را پیدا کردید، حتماً به وجود این حشره در منزلتان شک کنید.

مورد دیگری که می تواند شما را نسبت به حضور ساس در خانه آگاه کند، قرمز شدن و خارش پوست شما و سایر اعضای خانواده بعد از بیدار شدن از خواب است. البته لازم به ذکر است که قرمزی و خارش پوست ممکن است توسط هر حشره دیگری به وجود آید. اما برای اینکه مطمئن شوید که این اتفاق در اثر گزیدگی ساس به وجود آمده است، کافیست پس از مشاهده قرمزی و یا ایجاد خارش محل خواب را بررسی کنید؛ زیرا اگر این گزیدگی کار ساس ها باشد، شما به سادگی می توانید آنها را در آن محل مشاهده نمایید.

در سایت سمکده روشهای جلوگیری از ورود ساس به تختخواب مطرح شده که می توانید برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

علائم فوق می تواند شما را از وجود ساس در خانه آگاه کرده و سپس شما باید اقدامات لازم را جهت از بین بردن این موجودات به کار ببندید. پس اصلا نگران نباشید چرا که ما در این مقاله راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه به شما عزیزان ارائه می دهیم. برای دریافت خدمات سمپاشی منازل با شرکت سمپاشی سمکده در ارتباط باشید. شرکت سمپاشی سمکده بهترین مجموعه برای دریافت خدمات سمپاشی می باشد.

نحوه پیدا کردن ساس در خانه
نحوه پیدا کردن ساس در خانه

راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه

در همه روش های از بین بردن ساس باید به شدت تکثیر و حجم این حشرات توجه شود. در نتیجه باید در گام اول حتماً مکان تکثیر آنها را شناسایی کرده و سپس در رابطه با حجم آنها اطلاعات لازم را به دست آورید تا به این ترتیب می توانید بهترین شیوه را برای مبارزه با ساس انتخاب کنید. به طور معمول اصلی ترین نقاط رشد این حشره داخل شکاف ها و درزهای وسایل چوبی، پتو، ملحفه، روبالشتی، دیوارهای کنده شده و درزدار است.

پس اگر توانستید محل تجمع ساس‌ها را پیدا کنید، به راحتی میتوانید با آنها مبارزه نمایید. البته این امکان وجود دارد که ساس‌ها به داخل وسایلی که ارزش بالایی برای شما دارند بروند. در این حالت کار شما اندکی دشوار می شود. جهت دریافت خدمات سمپاشی ساختمان با شرکت سمپاشی سمکده در ارتباط باشید. شرکت سمپاشی سمکده بهترین مجموعه برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات با بهترین سموم می باشد.

استفاده از سرکه سفید

برای از بین بردن ساس توسط سرکه سفید باید ابتدا مقداری از سرکه را با آب مخلوط کرده و داخل یک بطری بریزید. سپس از این محلول در نقاطی که به حضور ساس‌ها پی برده اید، اسپری نمایید. انجام مکرر این کار از تخم ریزی ساس جلوگیری کرده و نهایتاً باعث نابودی این موجودات می گردد. سرکه علاوه بر کشتن ساس، به خلاصی از شر سوسک نیز کمک می کند. برای آشنایی با کشتن سوسک با سرکه مقاله سایت سمکده را مطالعه کنید.

ژل سیلیکا برای از بین بردن ساس

برای استفاده از ژل سیلیکا حتماً ژل را از فروشگاه های مخصوص تهیه کرده و بعد از له کردن سیلیکا آن را در نقاط مورد نظر قرار دهید. با انجام این کار ساس‌ ها درون ژل سیلیکا گیر کرده و با از دست دادن آب بدنشان نابود می شوند. پس از اینکه چندبار این فرآیند تکرار شود دیگر ساسی در منزل شما وجود نخواهد داشت. در صورت وجود گال در خانه، می توانید در سایت سمکده مقاله معرفی سم مخصوص گال را مطالعه کنید.

جاروبرقی راهی ساده برای از بین بردن ساس

یک روش آسان برای از بین بردن ساس استفاده از جاروبرقی است؛ زیرا قدرت مکش این وسیله سبب از بین رفتن ساسها می شود. بعد از انجام جاروبرقی می توانید توسط یک برس، ساس‌ها را از فضاهایی که به راحتی قابل دسترسی نیستند، برداشته و یک بار دیگر خانه را جارو بزنید تا منزلتان از وجود هر حشره ای پاکیزه گردد.

شرکت سمپاشی معجزه با داشتن نیروهای متخصص متناسب با هر نوع حشره و جانور موذی از سم های مناسب و روش مخصوص جهت از بین بردن آنها استفاده می کند. همچنین یکی از نکات حائز اهمیت در سمپاشی، زمان سمپاشی است. شما می توانید برای دریافت خدمات سمپاشی و اطلاع از بهترین زمان برای سمپاشی سوسک خانگی و سایر حشرات با شرکت سمپاشی معجزه (سمکده) در تماس باشید.

استفاده از گرما یا سرمای فوق العاده بالا

گرما و سرمای بسیار زیاد راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه محسوب می شود. ساس ها به دماهای بسیار بالا حساس هستند. شما می‌توانید با آگاهی به این موضوع که ساس از چی بدش میاد آنها را از بین ببرید.

اگر ساس‌ها وارد وسایل منزل شما شده‌اند، می توانید آنها را در دماهای منفی ۲۰ درجه قرار داده تا از بین بروند. همچنین سرما می تواند علاوه بر نابودی ساس به از بین بردن شپشک برنج نیز کمک کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص سم شپشک برنج و روشهای مقابله با آن می توانید به مقاله سایت سمکده مراجعه کنید.

از طرفی از بین بردن ساس با گرما بسیار راحت تر از سرما است. به طوری که اگر دمای بیش از ۴۵ درجه سانتیگراد به این موجودات بخورد جلوی تکثیرشان را گرفته و در دماهای بالاتر از ۶۵ درجه آنها به سرعت از بین می روند.

حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چطور می توانید در منزلتان چنین دمایی را به وجود آورید؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم بهتر است در چنین شرایطی ملحفه ها و پتوهای آلوده را داخل لباسشویی انداخته تا این موجودات را به طور کامل از بین ببرید. برخی افراد نیز از دستگاه بخارشوی جهت از بین بردن این حشرات بهره می گیرند.

شرکت سمپاشی معجزه بهترین مجموعه برای دریافت خدمات سمپاشی در تهران است که خدمات متنوعی ارائه می دهد. برای استفاده از خدمات سمپاشی در غرب تهران و سایر مناطق کافیست با کارشناسان سمکده در ارتباط باشید.

از بین بردن ساس با الکل

این ماده نیز معمولاً در هر خانه ای پیدا می شود. اما برای از بین بردن ساس ها توسط الکل باید چندین مرتبه این کار انجام شود تا نتیجه رضایت بخشی به دست آید. در این روش مقداری الکل را روی مناطق احساس می‌کنید ساس حضور دارد اسپری نمایید. پس از چند بار اسپری کردن شاهد نابودی و از بین رفتن ساس ها خواهید بود.

راهکارهایی برای از بین بردن ساس با آویشن

همانطور که می‌دانید آویشن دارای خواص بسیار زیادی بوده که یکی از قابلیت‌های آن حشره کشی است. برای بهره گرفتن از این ماده می توانید مقداری از آویشن تازه را زیر مبل ها یا تختخواب هایتان قرار دهید. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی روند نابودی ساس‌ها افزایش پیدا میکند. البته در صورتی که چوب آویشن را درون خانه بسوزانید نیز امکان تاثیرگذاری آن وجود خواهد داشت.

نحوه جلوگیری از ورود ساس به تختخواب از مقالات مفید سایت سمکده می باشد که توصیه می کنیم این مقاله مهم را برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

از بین بردن ساس با جوش شیرین

جوش شیرین نیز معمولا در اکثر خانه ها وجود دارد و یکی از پاک کننده های قوی و خانگی به شمار می رود. همچنین این ماده جز راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه محسوب می شود. برای از بین بردن ساس به وسیله جوش شیرین کافیست قسمتی از آن را روی نقطه‌ای که احتمال حضور ساس وجود دارد، ریخته و پس از گذشت یک هفته خواهید دید که همه ساس‌ها نابود شده‌اند. در یکی از مقالات سایت سمکده راهکارهایی برای دفع فوری شپش سر مطرح شده که در صورت نیاز می توانید آن را مطالعه کنید.

نحوه از بین بردن ساس در خانه
نحوه از بین بردن ساس در خانه

استفاده از گوگرد برای نابودی ساس

استفاده از گوگرد جز راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه است. گوگرد به راحتی می تواند برای از بین بردن ساس ها مثمرثمر باشد. اما حتماً به اقدامات احتیاطی قبل از استفاده از این ماده توجه نمایید؛ زیرا اگر گوگرد را در فضای بسته استفاده کنید، ممکن است دچار مشکلاتی شوید. با این حال توصیه می شود از راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه استفاده کنید که خطرات کمتری برای شما داشته باشد. یکی از این روش ها استفاده از خدمات سمپاشی ساس توسط شرکت سمپاشی معجزه است.

درصورتی که بخواهید از گوگرد به عنوان راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه استفاده کنید، ابتدا باید منزل شما از وجود هرگونه ماده قابل اشتعال خالی شود. سپس یک ظرف فلزی را بیاورید و مقداری ماده آتش‌زا درون آن بریزید.

پس از آن کمی خاک گوگرد را درون ظرف ریخته و آتش بزنید. بعد از آن فورا محل را ترک کنید و بعد از دو روز به خانه بازگردید. هنگام برگشت نیز باید سیستم‌های تهویه منزل را روشن کنید و در خانه را باز بگذارید. البته اعمال این روش برای زمانی است که حضور ساس‌ها در منزل شما طولانی شده و انجام هیچ کدام از روش ها فایده ای نداشته است. این شیوه در بیشتر مواقع جواب داده و سبب نابودی ساس‌ها شده است. اما با این حال توصیه می شود از راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه استفاده کنید که خطرات کمتری برای شما داشته باشد.

ساس ها موجوداتی هستند که حضور آنها در منزل آرامش را از افراد می گیرد. در این مقاله ما سعی کردیم راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه را معرفی کنیم. علاوه بر مواردی که در مقاله در مورد آن توضیح دادیم، می توانید برای از بین بردن ساس از خاک دیاتومه، قارچ بوریا، پودر زردچوبه، روغن درخت چای، روغن نعنا، روغن اسطوخودوس، فلفل، پودر تالک و… بهره بگیرید. همچنین با استفاده از خدمات سمپاشی حشرات و سایر جانوران موذی شرکت سمپاشی معجزه (سمکده) می توانید برای همیشه از شر آنها خلاص شوید.

بهترین سم برای از بین بردن ساس چیست؟

راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه توسط سایت سمکده در این مقاله پیشنهاد شده. یکی از این روش ها استفاده از خدمات سمپاشی شرکت معجزه است. برای اطلاع از تعرفه های سمپاشی میتوانید از طریق تماس با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

شرکت سمپاشی معجزه آیا خدمات سمپاشی ساس برای اماکن اداری انجام می دهد؟

بله شرکت سمپاشی معجزه علاوه بر سمپاشی ساس در منازل، خدمات سمپاشی اماکن اداری و همچنین حیاط، باغچه و فضای سبز را نیز برای از بین بردن ساس و سایر حشرات انجام می دهد.

۵/۵ - (۶ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.