سمپاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان

وجود سوسک در آشپزخانه و دیدن پشه در محیط خانه بسیار آزاردهنده و ناراحت کننده است. سوسک ها موجوداتی هستند که از فاضلاب ، سوراخ و یا حتی لوله های پوسیده و سیم برق وارد خانه شده و به سرعت تکثیر می شوند. استفاده از حشرکش ها برای ازبین بردن کوتاه مدت این حشرات موذی می تواند موثر باشد اما برای ریشه کن کردن آنها راه حل قطعی نیست.

به همین دلیل برای ریشه کن کردن این جانوران موذی باید سمپاشی ساختمان و یا منزل را انجام دهید. سمپاشی منازل و یا حتی راه پله ها بسیار حساس است به همین خاطر باید از شرکت معتبر کمک بگیرید. شرکت سمپاشی معجزه با سالها تجربه می تواند بهترین خدمات را در زمینه سمپاشی به شما عزیزان ارائه دهد. جهت راهنمایی و مشاوره بیشتر می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

سمپاشی ساختمان

 • اولین و مهمترین ویژگی سمپاشی در ساختمان ها اثر گذاری سریع آن برروی انواع حشرات موذی می باشد.
 • نکته قابل توجه این است که درزمان سمپاشی حتما از استاندارد بودن سم مورد استفاده توسط شرکت سمپاشی مطمئن شوید.
 • و حتی ممکن است که شرکت سمپاشی به شما پیشنهاد استفاده از مواد گیاهی و یا شیمیایی کم خطر و یا تله گذاری را بدهند ولی استفاده از این روش ها تاثیری نخواهد داشت.

برای اطمینان از سم مورد استفاده و نوع سمپاشی می توانید با شرکت سمپاشی معجزه در ارتباط باشید. این مجموعه با سالها تجربه و افراد متخصص می تواند خیال شمارا از پاکسازی ساختمان و منزل از وجود سوسک و سایر حشرات موذی آسوده نماید. شرکت سمکده ارائه دهنده خدمات سمپاشی سوسک درشت، سمپاشی سوسک ریز در اسرع وقت می اشد با ما در تماس باشید.

مشکلات سمپاشی ساختمان

 • سم های مورد استفاده در سمپاشی از مواد شیمیایی خطرناکی تشکیل شده اند که برای سلامتی انسان مضرهستند.
 • بعداز سمپاشی باتوجه به نوع سم استفاده شده و همچنین میزان حجم بکاررفته نیاز به نظافت درروز های متوالی رادارد.
 • گاهی مواقع ممکن است یکبارسمپاشی موثر نباشد و مجبور به سمپاشی مجدد انجام شود و روزهایی رو خارج از منزل سپری کنید.

سمپاشی مجتمع های مسکونی

بهتر است بدانید که تنها معتبر ترین شرکت های سمپاشی قادر به استفاده از سموم قوی در سمپاشی ساختمان ، سمپاشی منزل ، سمپاشی اماکن اداری هستند.

سوسک ریز و درشت ، مشکلاتی است که نه تنها در منازل و ساختمان های مشکونی با آن مواجه هستیم بلکه ممکن است شاهد این حشرات موذی در انبار ها و حتی ساختمان اداری و گارگاه ها باشید. ازهمین رو سمپاشی مختص ساختمان و مجتمع های مشکونی نیست و باید در زمان مناسب و بصورت دوره ایی ساختمان های ادارای و انبار  و کارگاه هارا نیز سمپاشی کنید. برای انجام این امر حتما از یک شرکت معتبر کمک بگیرید.

شرکت سمپاشی معجزه با داشتن سالها تجربه آماده ارائه خدمات در زمینه سمپاشی راه پله ، سمپاشی اماکن اداری ، سمپاشی منزل٬ سمپاشی ساس٬ سمپاشی سوسک٬ سمپاشی موش و… به شما عزیزان می باشد.

خطراتی که در سمپاشی ساختمان وجود دارد:

برای ازبین بردن کامل حشرات موذی باید از سموم قوی در سمپاشی استفاده شود.و به همین دلیل فردی که در این حرفه شاغل است میبایست اطلاعات کافی  و دقیقی از انواع سم ها و کاربرد آنها داشته باشد. اگر بدون آگاهی از سم های شیمیایی استفاده شود منجربه بروز مشکلات جدی زیادی می شود.

معتبرترین شرکت سمپاشی در تهران

تیم حرفه ایی و متخصص شرکت سمپاشی معجزه در مناطق مختلف تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. نابودی سوسک و سایر حشرات موذی با سمپاشی منازل و ساختمان و سمپاشی اماکن اداری بصورت تضمینی با بکار گیری دانش نوین و علم روز دنیا .

سمپاشی ساختمان
سمپاشی ساختمان

هزینه سمپاشی ساختمان

قیمت گذاری طبق تعرفه اتحاد سمپاشی در هر شهر انجام می شود.البته لازم به ذکر است که مورادی هم سبب تاثیر گذاری برروی هزینه سمپاشی می شود که اعم از :

 • مکان پروژه سمپاشی
 • میزان مساخت برای سمپاشی
 • تعداد دوره های سمپاشی
 • حشرات موذی مود در مکان نوع آن
 • نوع سم مورد استفاده در سمپاشی
 • پراکندگی حشرات و جانوران موذی

نکات قابل توجه در سمپاشی ساختمان

 • همان طور که گفته شد سمپاشی برخی اماکن مانند بیمارستان ، رستوران ، ساختمان ، منزل ، و یا اداره نیاز به متخصصان باتجربه و کاملا مجرب دارد. به این دلیل که سمپاشی این نوع ساختمانها از استاندارد های مخصوصی برخوردارهستند و اگر به صورت صحیح  انجام نشود مشکلاتی برای افراد ساکن در آن به وجود می آورد.
 • یکی از بهترین روش های مبارزه با حشرات موذی و آفات جلوگیری از تکثیر آنها در محل می باشد. اولین قدم برای دچار نشدن به این مشکل انجام کارهایی برای حذف عواملی که ممکن است سبب ایجاد و ورود این حشرات موذی در ساختمان شود ، می باشد.
 • به این نکته توجه داشته باشید که از شرکت های معتبر برای انجام سمپاشی کمک بگیرید و همچنین در آخر کار از کارشناس سمپاشی ضمانت کتبی دریافت نمایید.
 • برای نابودی سریع حشرات موذی بهتر است با رویت اولین حشره سمپاشی کنید تا از زادوولد و تکثیر آنها جلوگیری شود.
 • از نکاتی که باید در زمان سمپاشی توجه داشته باشید این است که از کارشناس سمپاشی  نوع سم مورد استفاده را بپرسید و از استاندارد بودن آن اطمینان حاصل نمایید.
 • باید بدانید که بهترین زمان برای سمپاشی با توجه به نوع حشره ایی که در ساختمان و یا منزل وجود دارد قبل از تکثیر بی رویه آنها می باشد.

  جهت کسب اطلاعات در زمینه سمپاشی مجتمع های مسکونی و اداری و یا سمپاشی مزارع می توانید با سمپاشی معجزه در تماس باشید .

جمع بندی سمپاشی ساختمان

سوسک ، ساس ، پشه و دیگر حشرات و جانوران موذی می توانند از طریق فاضلاب یک واحد در یک ساختمان مسکونی به واحد دیگر در رفت و آمد باشد.به همین دلیل با عدم همکاری در سمپاشی منزل و یا ساختمان ممکن است تمامی واحد های یک مجتمع مسکونی دچار این مشکل جدی شوند که بسیار ناخوشایند است.

علاوه داشتن جلوه بد در ساختمان موجب بروز بیماری به دلیل آلودگی که این حشرات با خود به داخل خانه می آورند شود. از طرفی عدم سمپاشی به موقع موجب تکثیر بی رویه حشرات موذی می شود.به همین دلیل سمپاشی دوره ایی و به موقع بسیار ضروری و مهم میباشد. برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات و سمپاشی منازل با شرکت سمکده در ارتباط باشید.


سوالات متداول

چه زمانی باید سمپاشی ساختمان صوت گیرد؟

بطور کلی بهترین زمان برای سمپاشی با مشاهده اولین حشره موذی در ساختمان و قبل از تکثیر بی رویه آنها می باشد. چرا که سمپاشی قبل از تخم گذاری بطور یقین موثر می باشد.

قیمت سمپاشی ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

هزینه سمپاشی طبق تعرفه اعلامی از طرف اتحادیه سمپاشی می باشد ولی دلایلی نیز برروی آن تاثیر گذار می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت سمپاشی سمکده در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.