نحوه سمپاشی منازل با سموم دفع آفات

نحوه سمپاشی منازل با سموم دفع آفات

سمپاشی منازل با سموم دفع آفات

سمپاشی منازل با سموم دفع آفات ، یکی از آزاردهنده ترین چیزها برای همه افراد حشرات است. به همین دلیل از حشره کش ها برای از بین بردن انواع حشرات استفاده می شود.  انواع مختلفی از حشره کش ها وجود دارد .که یکی از آنها برای از بین بردن حشرات استفاده می شود و نوع دیگر برای جلوگیری از ورود حشرات استفاده می شود.

برای سمپاشی حشرات منزل خود  باید توسط تیم متخصص در مبارزه با انواع حشرات انجام شود. کارکنان شرکت های سمپاشی حشرات همچون سمکده با علم به این که اقداماتی وجود دارد. که باید قبل از سمپاشی در خانه در نظر گرفته شود، کار سمپاشی را به نحو احسن انجام میدهند.

نکات مهم برای انجام سمپاشی منازل با سموم دفع آفات

 • محل سمپاشی باید کاملاً از وجود اطفال و حیوانات پاک شود تا آفت کش ها به آنها آسیب نرسانند.
 • دانستن محل تجمع حشرات و همچنین دلیل تشکیل آنها تا بتوانید مشکل را به طور کامل برطرف کنید.
 • قبل از استفاده از هر نوع حشره کش، باید دستورالعمل اسپری را به دقت مطالعه کنید تا آسیبی به خود و حشره کش وارد نکنید
 • ترکیب انواع حشره کش ها با هم و استفاده از یک نوع توصیه نمی شود و برای از بین بردن حشرات نیز ترکیب های مختلف توصیه نمی شود.
 • طبق توصیه شرکت، خانه باید بسته باشد و پس از گذشت این مدت، خانه باید قبل از بازگشت به قبل به خوبی تهویه شود تا مطمئن شوید که بویی که بعد از آن به افراد آسیب برساند وجود ندارد.
 • حشره کش هایی که مجوز وزارت بهداشت دارند و مجاز به مصرف هستند باید استفاده شوند و نوع حشره کش باید با توجه به نوع حشره ای که دارید استفاده شود تا از دفع کامل آن مطمئن شوید. انواع مختلفی از حشره کش ها وجود دارد که با آنها آشنا می شویم:

حشره کش ها به ۳ نوع تقسیم می شوند که عبارتند از:

آفت کش های استریلیزاسیون با بخار: ترکیبات این آفت کش شامل هیدروژن سیانید، نفتالین، نیکوتین و ترکیبی به نام برومومتان است و از این انواع برای از بین بردن تمامی آفات حشرات استفاده می شود.

سموم و آفت‌کش‌های شیمیایی : به دلیل داشتن آرسنیک، فلوئور و ترکیبی به نام کرایولیت یکی از آفت‌کش‌های قوی محسوب می‌شود که در صورت خوردن حشرات را از بین می‌برد و انواع حشرات اعم از ملخ و سوسک را فوراً از بین می‌برد. راه هایی از جمله سمپاشی در محل هایی که حشرات در آن قرار دارند یا قرار دادن آنها در گوشه و کنار خانه،  در صورتی که محل کاملاً عاری از کودکان و حیوانات باشد. زیرا خطر بزرگی برای سلامتی آنها به همراه دارد.

آفت‌کش‌های تماسی بدن: این نوع حاوی نیکوتین و بنزن است و به محض تماس با حشرات وارد پوست آنها می‌شود و از این نوع برای از بین بردن بندپایان استفاده می‌شود.

انواع مهم دیگری نیز برای از بین بردن بسیاری از حشرات وجود دارد که از جمله آنها می توان به سموم دفع آفات ارگانیک، آفت کش های ارگانوفسفره، آفت کش های کاربامات و پیرتروئیدها اشاره کرد و در شعبه شرکت سمپاشی حشرات سمکده موجود است. برای غلبه بر مشکل انتشار حشرات در آشپزخانه، باید حمام ها را تمیز کنید ، علاوه بر سیم کشی مداوم فاضلاب آشپزخانه ، حتما تشک ها را به صورت روزانه تمیز کنید و برای جلوگیری از تجمع پرده های اتاق ها را بشویید. 

برای خدمات سمپاشی ساس با شرکت سمپاشی سمکده تماس بگیرید. سمپاشی منزل را به شرکت سمپاشی سمکده متخصص در سمپاشی بسپارید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی سوسک ریز با شرکت سمپاشی سمکده تماس بگیرید. سمپاشی سوسک درشت توسط شرکت سمپاشی سمکده قابل انجام می باشد.

سمپاشی منازل با سموم دفع آفات
نحوه سمپاشی منازل با سموم دفع آفات

نحوه سمپاشی منازل با سموم دفع آفات

شرکت های مختلفی همچون شرکت سمکده در زمینه سمپاشی منازل با حشره کش ها و از بین بردن انواع حشرات مختلف در تهران فعالیت می کنند. و یکی از مهمترین مزیت های این شرکت  این است که تمام خانه را بدون آسیب رساندن به اعضاء و حیوانات آن سمپاشی می کنند. در خانه و این دلیل از کارایی شرکت در شناخت مکان هایی است که باید سم پاشی در آن انجام شود.

مانند سمپاشی اماکن اداری ، سمپاشی منزل و… تا ضمن حفظ سلامت انسان و عدم آسیب رساندن به آن، حشرات را از بین ببرد. و یکی از مزایای آن نیز توانایی این شرکت ها در این کار است.  سمپاشی موش توسط مجموعه سمکده قابل انجام می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

سمپاشی در خانه ها برای از بین بردن سوسک ها

 • سوسک ها حشرات بسیار آزاردهنده ای هستند و افراد زیادی به روش های مختلف به دنبال خلاصی از شر آنها هستند. همچنین ممکن است افراد از روش های شناخته شده برای از بین بردن این حشره استفاده کنند. اما در برخی موارد شما هیچ نتیجه نهایی پیدا نمی کنید.
 • یکی از مزیت های این شرکت این است. که سعی می کند در کوتاه ترین زمان ممکن سوسک ها را در خانه به طور کامل از بین ببرد. و در عین حال اطمینان حاصل کند که سوسک ها دوباره در محل ظاهر نمی شوند.
 • کارایی این شرکت در از بین بردن حشرات به دلیل کار با گروهی از حشره کش هاست که حشرات را به طور کامل از بین می برد. و همچنین دلایل وجود این حشرات را در خانه از بین می برد تا دیگر آنها را نبینید.
 • تخصص این شرکت در از بین بردن انواع دیگر حشرات و در عین حال اطمینان از عدم ظهور مجدد آنها، از جمله مورچه ها، حشرات و بسیاری دیگر از حشرات که باعث ناراحتی صاحبان خانه می شوند و آسیب زیادی به آنها وارد می کنند. سمپاشی سوسک درشت و ریز توسط شرکت سمکده قابل انجام می باشد.
نحوه سمپاشی منازل
سمپاشی منازل

هزینه سمپاشی منازل با سموم دفع آفات

هزینه سمپاشی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • اندازه منطقه: هر چقدر منطقه بزرگتر باشد، هزینه سمپاشی بیشتر خواهد بود.
 • نوع آفت: هر نوع آفت نیاز به روش‌های مختلف سمپاشی دارد که هزینه‌ای متفاوت دارند.
 • نوع سمپاش: هر سمپاش دارای قیمت و تعرفه‌ای است که بستگی به تجربه و تخصص او دارد.
 • تکنولوژی سمپاشی: استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته در سمپاشی، هزینه را افزایش می‌دهد.
 • شرکت سمپاش: شرکت‌های مختلف قیمت‌گذاری مختلف دارند و هزینه‌ای کاملاً مختلف خواهند داشت.

سمپاشی منازل با سموم دفع آفات به چه صورت می باشد؟

سمپاشی منازل با سموم دفع آفات، یکی از آزاردهنده ترین چیزها برای همه افراد حشرات است. برای خواندن ادامه این مطلب با شرکت سمپاشی سمکده همراه باشید.

هزینه سمپاشی منازل با سموم دفع آفات به چه صورت می باشد؟

به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مقاله از سایت سمپاشی سمکده به بررسی آن ها پرداخته ایم با ما همراه باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.