سمپاشی منزل

سمپاشی منزل

جایی که بهترین محل برای استراحت و ارامش ماست. ممکن است یک عنکبوت کوچک در گوشه‌ ای غبارآلود در خانه هیچ دردسری برای ما ایجاد نکند. اما مسلماً حشرات کوچکی همچون کک در رختخوابمان می‌تواند ما را با مشکل مواجه کند. برای رفع این مشکل می خواهیم در ادامه به سمپاشی منزل بپردازیم.

خدمات سمپاشی منازل

احتمالاً وقتی حشراتی را در خانه خود مشاهده می‌کنید، اولین راه حلی که به ذهنتان می ‌رسد این است که به نزدیک‌ ترین فروشگاه محل زندگی خود مراجعه کنید، و یک حشره کش خریداری کنید. اما آیا می‌دانید که این محصولات معمولاً حاوی مواد شیمیایی سمی هستند. که برای شما و خانواده تان (و حتی حیوانات خانگی شما) ناسالم هستند و البته برای کره زمین نیز مضر هستند؟

مورچه ها حشرات بسیار کوچکی هستند که به انجام فعالیت زیاد مشهور هستند.تلاش برای دور نگه داشتن خانه از مورچه ها آسان نیست و ممکن است نیاز به مهارت داشته باشد. بهترین راه برای جلوگیری از مورچه ها، حذف چیزهایی است که آنها را جذب می کند، مانند، ظروف کثیف و مواد غذایی در باز. مجموعه سمکده قادر به خدمات سمپاشی منزل در سریع ترین زمان ممکن با بهترین سم ها می باشد. سمپاشی سوسک توسط مجموعه سمکده امکان پذیر می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی سوسک با مجموعه سمکده تماس بگیرید.

راه های پیشگیری از حضور حشرات موذی در منزل

نظافت

 • نظافت یکی از مواردی است که می تواند تا حد زیادی وجود و حتی تولید مثل حشرات را کنترل کند. 
 • نگهداری اصولی مواد غذایی یکی از نکاتی است که با رعایت موارد لازم می تواند امکان تغذیه حشرات را محدود کند و در این وضعیت انها به مکان دیگری می روند یا در صورت عدم داشتن قدرت کافی، بدون تغذیه از این مواد از بین می روند.
 • رسیدگی به نظافت اشپزخانه و نگهداری صحیح از مواد غذایی مهم ترین بخش نظافت منزل است.
 • گردگیری و نظافت منزل می تواند در نابود شدن حشرات مهم باشد، جایی که محیط تمیزی نباشد یا مواد غذایی وجود داشته باشد می تواند مکان امنی برای حشرات باشد.
نظافت حیوان خانگی

اگر حیوان خانگی دارید حتما نظافت ان را یاد بگیرید زیرا می تواند عامل انتقال کک و موجودات دیگری به منزل شما باشد. که این هم سلامت حیوان خانگی شما و هم سلامت خودتان را به خطر می اندازد. برای راه های ورودی می توانید از در های توری دار استفاده کنید تا خیالتان از بابت ورود حشرات ازین طریق راحت باشد، همینطور درز ها و پنجره ها را به خوبی بپوشانید.

مسلما خانه یکی از امن ترین مکان ها برای ماست، که باید در مراقبت و همینطور نگهداری و نظافت ان بکوشیم تا ان را از وجود هرگونه حشرات پاک نگه داریم. مجموعه سمکده قادر به ارائه خدمات سمپاشی ساس در تهران و سمپاشی سوسک در سریع ترین زمان ممکن می باشد. جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

سمپاشی حشرات در منزل
سمپاشی حشرات در منزل

اقدام سریع برای سمپاشی منازل

بهتر است با دیدن اولین مورد از حشرات موذی موضوع را سریعا پیگیری کنید تا از تکثیر انها بتوانید جلوگیری کنید. استفاده از روش های غیراصولی می تواند باعث وجود مجدد حشرات در منزل شما شود پس توصیه می کنیم از متخصصین این حرفه راهنمایی بگیرید حتی گاهی نیاز است سمپاشی به دفعات انجام شود تا به طور کلی حشرات نابود شوند. با این حال جای نگرانی نیست. با یک تماس با مجموعه سمپاشی معجزه کافی است تا تیم حرفه ای و مجرب ما کار سمپاشی منازل شما را بر عهده بگیرد و بدون هیچ گونه صدمه به شما ومحیط زیست کار از بین بردن این حشرات را انجام دهیم. به ما اعتماد کنید .

سمپاشی حشرات در منزل

شما میتوانید برای از بین بردن دائمی آنها از تجربه و کمک شرکت های تخصصی استفاده کنید که یکی از بهترین این شرکت ها شرکت سمپاشی معجزه است. سمپاشی سوسک ریز را به شرکت سمکده با سال ها تجربه در زمینه سمپاشی بسپارید. مجموعه سمکده ارائه دهنده بهترین سموم برای خدمات سمپاشی سوسک می باشد.

نکاتی برای دور نگه داشتن مورچه ها

 • از گذاشتن ظروف کثیف در سینک آسپزخانه خودداری کنید
 • غذاها را در ظروف دربسته نگهداری کنید
 • وجود مواد غذایی و نوشیدنی هایی موجود بر روی زمین یا وسائل بخوبی تمیز کنید
 • سطوح مختلف خانه را بخوبی جارو و پاک کنید، مخصوصاً در اتاق‌هایی که در آنجا غذا خورده میشود  مانند آشپزخانه

عمر اکثر مورچه ها چند هفته است، اما عمر خود کلنی سال ها طول می کشد، به همین دلیل مبارزه با مورچه ها ضروری است، نمی توانید صبر کنید تا آنها بمیرند! پس اگر تمام این نکات را انجام دادید و نتیجه ای حاصل نشد، باید با یک شرکت متخصص در این کار تماس بگیرید تا برای همیشه از شر آنها خلاص شوید.

سمپاشی منزل با استفاده از آفت کش های بی بو

ما با استفاده از آفت کش هایی که بو ندارند و بدون اینکه از شما بخواهیم از خانه خارج شوید یا حتی اثاثیه منزل را جابجا کنید یا بردارید، تمام کارهای لازم را برای دفع مورچه ها و سایر حشرات موذی انجام می دهیم. محل های مورد نظر را بدون برداشتن گلدان ها یا سایر وسائل خانگی و با استفاده از سموم سالم و بدون بو سمپاشی می کنیم.

کک ها حشرات کوچک و بدون بال هستند که از خون تغذیه می کنند و اغلب در حیوانات و پرندگان آلوده یافت می شوند. از طریق تماس یا حضور در نزدیکی حیوانات یا پرندگان آلوده به انسان منتقل می شود. ویژگی کک توانایی پرش از فواصل زیاد است که به آن کمک می کند تا از یک حیوان به حیوان دیگر جابجا شود و باعث گسترش عفونت شود.

همچنین با مکیدن خون از پوست پس از سوراخ کردن آن، از جذب خون انسان تغذیه می کند و بسته به نوع و حساسیت پوست باعث خارش شدید می شود. این حشره ممکن است به دلیل حرکت از بدنی به بدن دیگر مضر و خطرناک باشد و مقادیری باکتری را در خون که جذب می کند، حمل کند و باعث بیماری هایی مانند طاعون و غیره شود. مجموعه سمکده قادر به خدمات سمپاشی حشرات و سمپاشی منازل به شما مشتریان عزیز می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

سمپاشی منازل

شرکت ما در حال انجام مطالعات علمی در زمینه انواع فرمولاسیون آفت کش ها است. تا سلامت مشتریان خود را همیشه و با توجه به آخرین پیشرفت ها تضمین کند. یکی از خدمات شرکت ما این است بدون اینکه از شما بخواهیم از خانه خارج شوید یا حتی اثاثیه منزل را جابجا کنید، مکان های مورد نظر را سمپاشی خواهیم کرد.  این دقیقا همان چیزی است که ما برای مشتریان خود می خواهیم، زیرا ما همیشه به دنبال بهترین راه ها برای از بین بردن حشرات موذی هستیم.

 • کارکنان ما برای سمپاشی منزل و کنترل حشرات آموزش های لازم را دیده اند.
 • از آفت کش های موثر و راه هایی برای از بین بردن دائمی آنها استفاده می کنیم.
 • در هنگام سمپاشی منزل نیازی نیست خانه را ترک کنید یا اثاثیه خود را جابجا کنید.
 • جدیدترین دستگاه های سمپاش آفت کش را داریم.
 • از سموم بی بو، ایمن و مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می کنیم
 • به شما ضمانت خواهیم داد که پس از سمپاشی منزل اشکالات دیگر هرگز وارد خانه شما نمیشوند.
سمپاشی منازل
سمپاشی منازل

سمپاشی منزل تضمینی

بیش از ۱۸۰۰ گونه مگس وجود دارد و مگس خانگی به عنوان حامل بسیاری از عوامل بیماری زا مانند: باکتری های روده، مدفوع، تک یاخته ها و ویروس ها که منجر به عفونت انسان با بیماری های روده ای مانند اسهال خونی و حصبه میشود، شناخته میشود. علاوه بر این، عوامل بیماری مگس با بزاق ترشح شده تکه کوچکی از غذای جامد را خیس می کند و سپس غذای جامد را به ماده ای نیمه مایع تبدیل می کند تا بتواند آن را جذب کند و از این طریق باعث انتقال بسیاری از بیماری ها به انسان می شود. سمپاشی مزارع توسط مجموعه سمکده قابل انجام می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی مزارع با ما تماس بگیرید.

مگس ها از انواع غذای انسان، ضایعات ارگانیک و طبیعی، زباله، سرگین و مواد قندی تغذیه می کنند. مگش ها بدون آب نمی تواند بیش از ۴۸ ساعت زندگی کند.  مکان های تخم گذاری مگس ها شامل (کود، ضایعات صنعتی، زباله، زباله های آلی، فاضلاب و ضایعات کشاورزی) میباشد. صبح و حتی قبل از بعد ظهر که دوره عدم تغذیه مگس است، مگس ها روی زمین، دیوار و سرویس بهداشتی و نمای بیرونی خانه، سطل زباله، بند رخت و فضای سبز بیرون ساختمان ها استراحت می کنند. هنگام غروب که دوره بی تحرکی مگس‌های خانگی است، ترجیح می‌دهند روی سقف و پشت بام ساختمان‌ها، سیم برق و مناطق سبز استراحت کنند.

سمپاشی اصولی پشه

شرکت ما برای کنترل پشه ها از یک سیستم کنترل بهره میگیرد، که به چهار بخش اصلی تقسیم می شود:

 •  کنترل طبیعی و مکانیکی
 • کنترل مبتنی بر بهداشت محیط
 • روش های کنترل شیمیایی با استفاده از بهترین و کارآمدترین سموم بدون بو و با گارانتی

 شما میتوانید برای بهره مندی از خدمات سمپاشی منزل شرکت سمپاشی معجزه با کارشناسان بخش مربوط تماس بگیرید. برای دریافت خدمات سمپاشی محیط با شرکت سمپاشی سمکده در تماس باشید. شرکت سمپاشی سمکده خدمات سمپاشی محیط را با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

زمان سمپاشی منزل

سمپاشی منزل ، با شروع فصل گرما شاهد حضور جانوران و حشرات موذی در ساختمان های مسکونی و یا اداری هستیم که موجب سلب آسایش . آرامش ساکنین می شود. وجود این حشرات موذی در منزل نه تنها آزار دهنده است بلکه سبب اختلال در زندگی روزمره شما نیز می شود.قبل از این که به سمپاشی منزل فکر کنید باید اطلاعات کافی درباره سمپاشی ساختمان و یا سمپاشی منازل را کسب کنید.

ابتدا باید منشا اصلی که سبب پیداشدن جانوران و حشرات موذی شده است را بدانید  و همچنین به دنبال راه های خلاص شدن از دست این موجوادت باشید. سمپاشی اقدامی برای پیشگیری از ورود و تکثیر جانوران و حشرات موذی در منزل است. برخی از افراد  براین باورند که با رنگ و نقاشی منزل می توانند حشراتی مثل سوسک و یا پشه را از بین ببرند. این باور اشتباه می باشد و تا زمانی که محل دقیق زندگی حشرات از بین نرود تخم گذاری وزاد و ولد ادامه خواهد داشت . این موضوع بیشتر در خانه های قدیمی تر مطرح می شود.

سمپاشی منزل تضمینی
سمپاشی منزل تضمینی

نکات قابل توجه در سمپاشی منازل

سمپاشی برای جلوگیری از زادو ولد و تکثیر حشرات و جانوران موذی می باشد. سمپاشی منازل توسط افراد کاردان و با رعایت اصول و نکات ذکر شده نتایج بهتری را به دنبال خواهد داشت. استفاده از سموم و میزان دوز مصرفی بسیار مهم بوده و باید با دقت انجام شود.استفاده غیراصولی از سموم باعث به وجود آمدن مشکلات تنفسی می شود. از ان جهت انجام سمپاشی های اصولی و در زمان مناسب برای جلوگیری از ورود حشرات موذی به منزل و یا محل کار از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. شرکت سمپاشی معجزه افتخار ارائه خدمات در زمینه ی سمپاشی ساختمان و سمپاشی مزارع را با استفاده از تجهیزات مدرن به شما عزیزان دارد.

بهترین زمان برای سمپاشی منزل

نکات مهمی که در ابتدای کار باید مورد توجه قرارگیرد ، از جمله دانستن زمان مناسب برای سمپاشی می باشد که بهترین زمان برای سمپاشی در فصل پاییزو زمستان می باشد. چرا که برخی از حشرات از قبیل  ساس ، مگس ، سوسک ریز و درشت در این فصل سال شروع به تخم ریزی و تکثیر می کنند. با این حال آفت ها و یا حشرات زمان تخم ریزی و تکثیر مخصوصی دارند به همین دلیل نمی توان زمان دقیقی برای سمپاشی اعلام کرد . برای نتیجه گیری بهتر قبل از سمپاشی باید نوع حشره ای که در منزل وجود دارد را شناسایی کرد. سمپاشی اماکن اداری توسط مجموعه سمکده قابل انجام می باشد. جهت دریافت خدمات سمپاشی اماکن اداری با ما تماس بگیرید.

انواع حشرات و جانوران موذی

موریانه ، ساس، کک، زنبور، سوسک فاضلاب، سوسک آشپزخانه، سوسک ریز کمر باریک، پشه، مورچه ازجمله حشراتی می باشند که در اکثر خانه ها به چشم میخورند . همینطور در برخی مواقع مار، عقرب، مارمولک وحتی موش خانگی نیز در خانه ها مشاهده شده . در صورت مواجهه با این جانوران و حشرات می توانید با شرکت سمپاشی معتبر تماس بگیرید .

هزینه سمپاشی منازل

سمپاشی منزل از جمله کارهایی است که نیازمند دانش و تخصص همراه با دقت بالا می باشد. چراکه برای نابودی بهترمی بایست از سموم مخصوص برای گروه خاصی از جانوران موذی استفاده کرد تا موثر واقع شود. به همین منظور اعلام هزینه بعداز رویت مکان و مشخص شدن نوع جانور موذی امکان پذیر است. نحوه سمپاشی حشرات خانگی یکی از مقالات مفید سایت سمکده می باشد که می توانید آن را نیز مطالعه کنید.

راه های ورود حشرات موذی به منزل

ازجمله راه هایی که جانوران و حشرات می توانند وارد خانه شوند عبارتنداز :

 • ساس ها می توانند از طریق ملحفه و یا پارچه های خریداری شده وارد شوند. برای جلوگیری از تکثیر آنها می توان لباس و یا ملحفه را با آب داغ شست.
 • فاضلاب های ساختمان محل رشد و تکثیر حشراتی چون  سوسک و موش است که می توانند از طریق لوله های فاضلاب وارد خانه شوند . برای جلوگیری از ورود آنها می توانید از درپوش مناسب استفاده کنید.
 • وجود مگس و یا پشه در خانه به دلیل بوی سطل آشغال و زباله ها می باشد.
 • برای جلوگیری از ورود  جانوران موذی  می توانید محل ورود را مسدود کنید و سمپاشی منزل را انجام دهید.

جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر درباره راه های ورود حشرات و جانوران به خانه و روش های پیشگیری از ورود آنها می توانید از طریق شماره های مندرج درسایت از کارشناسان شرکت سمپاشی معجزه کمک بگیرید.

هزینه خدمات سمپاشی منازل
هزینه خدمات سمپاشی منازل

نکات مهم قبل و بعد از سمپاشی منزل

 • سوسک و یا سایر حشرات اغلب در تاریک ترین و دوراز دسترس ترین جا مخفی می شوند. بنابراین درزمان سمپاشی باید دقت داشته باشید که درزی مبلمان را نیز سمپاشی کنید.
 • استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب در زمان سمپاشی مانند عینک  و لباس مخصوص .
 • پوشاندن وسایل خانه تا از برخورد سم باآنها جلوگیری شود و موجب خرابی آنها نشود.
 • سم همانطور که سبب نابودی حشرات موذی می شود باعث آسیب رساندن به موجودات زنده و گیاهان نیز می شود. بنابراین قبل از انجام اینکار آنها را از خانه بیرون ببرید.
 • شستشوی وسایل داخل منزل بعداز اتمام کارسمپاشی و دوراز دسترس کودکان قراردادن آنها.
 • ورود به منزل می بایست بعداز مدت زمان اعلامی توسط کارشناس سمپاشی باشد.

سمپاشی منزل و دفع حشرات

راه های زیادی برای مبارزه و دفع حشرات وجود دارد. که یکی از این راه های مبارزه با حشرات ، کمک گرفتن از شرکت های خدماتی سمپاشی میباشد. با ما همراه باشید در ادامه مقاله در مورد نحوه مبارزه با حشرات موذی راهکارهایی را بیان خواهیم کرد. و اینکه چگونه سمپاشی منزل و دفع حشرات رو انجام دهید. سمپاشی سوسک درشت و سمپاشی سوسک ریز از دیگر خدمات شرکت سمکده می باشد. برای جلوگیری از حضور حشرات پرنده در داخل خانه ، اقدامات پیشگیرانه زیادی را دنبال کرد. که از جمله این اقدامات به موارد زیر اشاره می کنیم:

اقدامات برای جلوگیری از ورود حشرات به منزل

 • از سطل های زباله که درب محکمی دارند استفاده کنید. و کیسه های زباله را به محض پر شدن بیرون از خانه بزارید.
 • همیشه سطل زباله و اطراف آن را دائما تمیز نگه دارید.
 • غذاها را در ظروف دربسته نگهداری کنید و آنها را در معرض سطوح خارجی قرار ندهید.
 • ظروف کثیف را برای مدت طولانی در سینک نگذارید و به محض استفاده سعی کنید آنها را تمیز کنید.
 • در مورد حیوانات خانگی موجود در خانه، به طور مرتب محل دستشویی آنها را تمیز کنید و خانه آنها را تمیز نگه دارید.
 • چراغ های بیرون را در شب خاموش کنید؛ زیرا حشرات پرنده جذب نور می شوند.
 • به محض ریختن مواد غذایی و نوشیدنی روی سطوح، فوراً سطح مورد نظر را تمیز و پاک کنید. و بقایای مواد غذایی را که ممکن است داخل لگن ظرف باشد، فوراً دور بیندازید.
 • نواحی زیر و اطراف لوازم خانگی، مانند یخچال و سایر ظروف آشپزخانه را آب و صابون خوب بشورید و سپس آنرا خوب خشک کنید.
 • لوله های فاضلاب داخل خانه را با استفاده از مواد مخصوص به خوبی تمیز کنید.
 • پنجره‌ها و درهای ساختمان بسته شده باشند.
 • روی پنجره ها و درها غربال‌هایی تعبیه شده باشد، تا از ورود حشرات در حال پرواز به هنگام باز شدن در جلوگیری شود. ضمن اینکه دائماً این غربال‌ها را چک کرده و در صورت آسیب، به تعمیر یا تعویض آن‌ها بپردازید.
 • تمام سوراخ های تهویه خانه را با استفاده از پرده های مخصوص ببندید که اجازه عبور هوا را می دهد و در عین حال از ورود حشرات پرنده به خانه جلوگیری می کند.
 • شکاف ها، و سوراخ های اطراف لوله ها و لوله های خانه که حشرات پرنده می توانند از طریق آنها وارد خانه شوند، خوب پرکنید.
 • برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سمپاشی منازل با سموم دفع آفات میتوانید با کارشناسان شرکت خدماتی سمپاشی معجزه تماس بگیرید.

نحوه سمپاشی منازل با سموم دفع آفات یکی از مقالات مفید سایت سمکده می باشد که به تازگی منتشر شده است می توانید این مقاله مفید را نیز مطالعه کنید. شرکت سمپاشی معجزه با شناخت کامل علم بیولوژی و مرفولوژی حشرات همواره با رعایت حق تقدم حفظ منابع محیط زیست و سلامتی انسان ها و عدم مصرف بی رویه سموم با تشخیص تاکسونومیکی حشرات با روش های تلفیقی IPM حشرات ناقل را به بهترین نحو از محیط زندگی شما حذف می نماید .

خدمات سمپاشی منزل
خدمات سمپاشی منزل

آسیب حشرات به سلامتی

حشرات کوچک پرنده در فصل تابستان و هوای گرم بسیار زیاد هستند. که باعث ناراحتی زیادی برای افراد داخل خانه می شوند، به طوری که این حشرات بر روی تمام سطوح فرود می آیند. و در اطراف مواد غذایی هم مینشینند که ممکن است منجر به انتقال بیماری ها و عفونت به آنها شود.

راه‌ها و روش‌های موثر زیادی وجود دارد که از طریق آن می‌توان از شر این حشرات پرنده در خانه خلاص شد و انتشار آنها را کاهش داد. استفاده از مواد شیمیایی و یا استفاده از برخی مواد که در منازل به وفور یافت می شود، علاوه بر رعایت برخی اقدامات احتیاطی مهم از ورود آنها به خانه جلوگیری می کند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سمپاشی حشرات موذی میتوانید با کارشناسان شرکت سمپاشی سمکده تماس بگیرید. بهترین زمان برای سمپاشی حشرات از مقالات جدید سایت سمکده می باشد که توصیه می کنیم این مقاله مفید را نیز مطالعه کنید.

راه های مبارزه با مگس 

مگس ها به طور گسترده ای در همه نقاط خانه پخش می شوند، به ویژه در تابستان، زیرا این حشرات به شدت جذب باقی مانده های مواد غذایی و همچنین ضایعات می شوند و مهم ترین راه های خلاص شدن از شر آنها به شرح زیر است:

راه های خلاص شدن از شر مگس
 • بقایای غذا را داخل ظروف دردار و در یخچال نگه دارید .
 • از سطل های در بسته برای قرار دادن زباله های خانگی استفاده نماید.
 • تمام پنجره‌ها، درها و هر روزنه‌ای که مگس‌ها می‌توانند از طریق آن وارد خانه شوند را ببندید.
 • از چند تله برای به دام انداختن مگس ها استفاده کنید.
 • قرار دادن کیسه های شفاف پر از آب روی درهای بیرونی و ورودی خانه.
 • کاشت برخی از انواع گیاهان دافع مگس مانند لیمو، ریحان و نعناع در نواحی اطراف خانه.
 • استفاده از برخی از انواع اسپری های دفع کننده مگس.
 • برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سمپاشی حشرات میتوانید با کارشناسان شرکت خدماتی سمپاشی سمکده تماس بگیرید.
 • از نارنج برای از دفع مگس ها استفاده کنید
 • از بین مرکبات پرتقال یکی از گیاهان دفع کننده مگس ها و حشرات است و از این رو می توان از این میوه ها برای از دفع مگس در داخل خانه و اطراف آن نیز با میخک استفاده کرد .

روش کار به شرح زیر است:

 • روی سطح چند پرتقال رسیده ۱۰ تا ۱۵ میخک بگذارید.
 • پرتقال ها را از بیرون به دور پنجره های خانه و درها آویزان کنید و یا در مکان های باز داخل خانه آویزان کنید. با انجام این کار مگس ها وارد خانه نمیشوند.

سمپاشی اصولی منزل

سمپاشی غیرتخصصی خطرات بسیاز زیادی را به دنبال دارد که دوراز تصور شما می باشد. اثرات سموم در استفاده غیر اصولی برروی ریه ها و قلب میتواند بسیار زیان بار باشد.شرکت سمپاشی  با استفاده ازافراد متخصص وبا تجربه در زمینه سمپاشی منزل می تواند به مبارزه با جانوران و حشرات موذی به بهترین شکل ممکن بپردازد.

چه زمانی برای سمپاشی منزل مناسب می باشد ؟

سمپاشی منزل و یا اداره زمانی مناسب و موثر می باشد که قبل از تخم گذاری حشرات و جانوران موذی باشد. شرکت سمپاشی سمکده قادر به سمپاشی انواع حشرات می باشد.

هزینه خدمات سمپاشی منازل چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات سمپاشی منزل با شرکت سمکده تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

۴.۸/۵ - (۶ امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «سمپاشی منزل»

 1. شرکت معجزه سمهایی که برای ما استفاده کرد هم با کیفیت بود و سریع جواب گرفتیم و بوی تند و آزاردهنده هم نداشت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.