سمپاشی موش

سمپاشی موش

این روز ها یکی از بزرگترین مشکلات شهری موش ها هستند، که متاسفانه با عدم رعایت موارد لازم روز به روز جمعیت انها بیشتر میشود. حتی گاهی اوقات موش ها وارد منزل و اماکن دیگر می شوند. بهترین راهکار برای مقابله اصولی با موش ها٬ سمپاشی موش می باشد. برخورد با این مشکل کار ما نیست و قطعا باید در این زمینه از عزیزانی که تجربه و لوازم ان را دارند کمک بگیریم.  مجموعه شرکت سمپاشی معجزه در همچین شرایطی امادگی لازم برای حل مشکلات شما عزیزان را دارد.

انواع موش

 ۱-    موش خانگی

۲-    موش قهوه‌ای

۳ـ    موش سیاه

از بین بردن موش با سمپاشی

بطور کلی موش‌ها به محیط‌های ساکت  و تاریک که حرارت معین و ثابت و همچنین رطوبت نسبی داشته باشند علاقه‌مند هستند . ازین جهت با زندگی شهری و ساخت و ساز ها تعداد انها روز به روز بیشتر می شود.

معولا انها در سکوت و خلوتی شب بیشتر نمایان می شوند و با خیال راحت به روی زمین می ایند هرچند که در حال حاضر در طول روز نیز شاهد حضور این جانوران در سطح شهر هستیم.

موش‌ها با وارد کردن خسارت به مواد غذائی و پایین آوردن ارزش آنها و انتشار و انتقال بیماری‌ها و بالاخره ایجاد مزاحمت برای انسانها مورد تنفر انسان بوده و برای بسیاری از افراد سبب ایجاد ناراحتی فکری و روحی می‌گردند.

انها باعث بروز بیماری هایی اعم از تب گاز گرفتگی، طاعون، حصبه، سالک و … می شوند.

سمپاشی موش
سمپاشی موش

اقدامات بهسازی و بهداشتی:

۱ـ محافظت ساختمان‌ها از ورود موش

۲ـ از بین بردن لانه‌ موش‌ها و محروم‌ کردن آنها از دسترسی به آب و مواد غذائی

۳- بهداشتی نگه داشتن محیط زیست شامل: جمع‌آوری، حمل و دفع زباله بطور بهداشتی، زباله باید در کیسه‌های سربسته قرار داده شده و فقط در ساعات مراجعه رفتگران در خارج از ساختمان گذاشته شود.

با گذشت زمان و تغییرات ژنتیکی موش ها عملا غیرقابل کنترل شده اند، و کنترل و. نابودی انها فقط از متخصصین این کار بر می اید.

شما می توانید در صورت مشاهده همچین مواردی با مجموعه سمپاشی معجزه تماس بگیرید .

دلیل حضور موش در خانه

دلیل حضور موش در خانه ،توصیف حس دیدن موش در خانه دشوار است. برای برخی از ما فاجعه است، به محض دیدن موش شروع به جیغ زدن می کنیم. به خصوص اگر از فوبیا از جوندگان و حشرات رنج می برید. بنابراین در در این مقاله در مورد نحوه برخورد با چنین شرایطی و همچنین دلیل حضور موش در خانه تا زمانی که به طور کامل آنها را دفع کنید با شما صحبت خواهیم کرد. شما می توانید برای دریافت خدماتی از قبیل سمپاشی منزل ، سمپاشی ساختمان ، و… با سمپاشی معجزه همراه باشید.وجود موش در خانه دلایل زیادی دارد که ممکن است. شما عامل ایجاد بخشی از آنها باشید و ممکن است عوامل و دلایل دیگری وجود داشته باشد. که در ادامه مهمترین دلایل را به شما نشان خواهیم داد:

دلایل وجود موش در خانه

مشکلات بهداشتی:

 یکی از دلایل احتمالی حضور موش ها در خانه می تواند وجود مشکل در شبکه فاضلاب باشد. که دسترسی موش ها به منابع غذایی و آب را آسان می کند. و به آنها کمک می کند از طریق زهکش وارد خانه شما شوند. از آنجایی که موش ها معمولاً در فضاهای غیربهداشتی زندگی می کنند. مانند مکان هایی که در خانه زباله وجود دارد. این جوندگان معمولاً به دنبال غذای فراوان و مکانی امن برای آنها به هر خانه ای حمله می کنند.

محیط ناپاک:

 موش ها دائماً به دنبال پناهگاهی هستند که بتواند به عنوان محل لانه سازی برای خود و بچه هایشان باشد. بیرون از خانه، انبوه زباله ممکن است محل امنی برای لانه سازی موش ها باشد. مبلمان و ماشین های فرسوده ممکن است به عنوان یک پناهگاه بالقوه برای آنها. برای جوندگان نیز جذاب باشد و اگر درختان ضخیم در نزدیکی خانه شما وجود داشته باشد. موش ها ممکن است در این مناطق نیز به دنبال سرپناهی بروند.

وجود شکاف یا شکاف در پنجره‌های خانه:

موش‌ها می‌توانند در شکاف‌های بسته یا سوراخ‌های کوچک زندگی کنند و همچنین می‌توانند از فضاهایی به اندازه ده سانتی‌متر وارد خانه شوند و از آنجایی که موش‌ها می‌توانند در فضاهای کوچک زندگی کنند، در هر شکافی احتمالا وجود دارند. در پنجره ها یا سقف ها، خطوط لوله کشی، خطوط گاز یا خطوط فاضلاب خانه شما را در برابر هجوم آسیب پذیر می کند، به علاوه موش ها نیز قادر به جویدن چوب هستند، بنابراین خانه های قدیمی مانند کف پارکت یا تزئینات چوبی ممکن است نسبت به خانه های جدیدتر مستعد ابتلا به موش ها باشند.

جست‌وجوی غذا و سرپناه:

 موش‌ها در جستجوی غذا و سرپناه وارد خانه می‌شوند و جست‌وجوی مکانی گرم برای زندگی یک غریزه طبیعی است و موش‌ها انواع غذاها مانند گوشت، سبزیجات، شیر، صابون، چرم و خز را می‌خورند. اولین چیزی که موش ها را به خانه جذب می کند، جعبه های زباله است، اگر به خوبی پوشانده نشده باشند، و اگر در خانه خود غذای بدون پوشش یا کیسه های غذای حیوانات خانگی داشته باشید، موش ها آنها را بو می کنند و می خورند.

غذا و نوشیدنی حیوانات خانگی:

اگر موش ها جذب انواع غذاها می شوند، به این معنی است که آنها نیز جذب غذای حیوانات خانگی شما مانند سگ و گربه و همچنین کاسه آب آنها می شوند.

گیاهان سرپوشیده:

وجود گیاهان سرپوشیده و درختان خانه برای موش ها جذاب است، زیرا برخی از موش ها به دنبال گیاهان بزرگ با ظروف بزرگ هستند، زیرا پناهگاهی امن برای آنها هستند.

علائم حضور موش

قبل از اینکه به دنبال راه حلی برای خلاص شدن از شر موش باشید، آیا مطمئن شده اید که موش در خانه خود دارید؟ در اینجا پنج نشانه وجود موش در خانه شما وجود دارد:

  • دیدن مدفوع موش
  • روی مبلمان خراش دیده می شود.ش
  • وجود خاک اره در یکی از گوشه ها.
  • بوی بد
  • لانه ها را پیدا کنید و هنگامی که به وجود موش در خانه مشکوک هستید، می توانید یک لایه پودر بچه یا آرد روی زمین قرار دهید تا رد پای موش ها را ردیابی کنید.

شرکت سمپاشی موش سمکده

پس از اطلاع از دلیل حضور موش در خانه، یادآوری می کنیم که می توانید برای کنترل و معدوم سازی جوندگان از خانه خود از شرکت سمپاشی موش سم کده کمک بگیرید. ترجیحاً از شرکتی استفاده شود که تجربه قبلی و سابقه طولانی در مبارزه با جوندگان و حشرات خانگی داشته باشد. شرکت سمپاشی موش سم کده یکی از شرکت های کنترل آفات در تهران می باشد که خدمات کنترل و سمپاشی موش را ارائه می دهد.

بهترین راه برای از بین بردن موش چیست؟

سمپاشی موش یکی از راهکار های اصولی و مفید برای مقابه با موش هاست.

هزینه سمپاشی موش چقدر است؟

سمپاشی موش با توجه به محل آلوده به موش و موارد دیگر شامل هزینه های متفاوتی می شود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.