سمپاشی موریانه

سمپاشی موریانه + ضمانت نامه کتبی

سمپاشی موریانه

بیشتر ۲۲۰۰ گونه موریانه در مناطق استوایی زندگی می کنند و بیش از ۲۵۰ میلیون سال قبل از اینکه بشر شروع به ساخت خانه های خود با چوب کنده چوب داشته باشد. موریانه ها با تغذیه از سلولز – جز component اصلی دیواره سلول گیاهان – و تجزیه آن ، محصولات چوبی را در خاک بازیافت می کنند. در ادامه با سمکده همراه باشید تا به آشنایی بیشتر با موریانه و همچنین ریشه کن کردن و سمپاشی موریانه نیز بپردازیم.

بیشتر آسیب موریانه ها توسط موریانه های زیرزمینی  ، اعضای خانواده Rhinotermitidae ایجاد می شود. در میان این موریانه های ساکن در زمین ، رایج ترین آفات ساختاری موریانه های زیرزمینی شرقی ، غربی و فورموسان هستند که با خوشحالی قاب خانه شما را از پایین می خورند ، جایی که رطوبت باعث نرم شدن چوب شده است و در آن بالا می رود.

سمپاشی موریانه تضمینی

اگر در مناطقی زندگی می کنید که هجوم موریانه ها رایج است ، مهم است که به طور منظم خانه خود را بازرسی کنید (یا توسط یک متخصص بازرسی کنید) تا احتمال آلودگی را داشته باشید. زودتر گرفتن موریانه ها می تواند در هزینه های تعمیرات منزل صرفه جویی کند. اگر نشانه هایی از موریانه پیدا کردید ، می توانید خودتان هجوم را درمان کنید یا با متخصصان مجموعه معجزه تماس بگیرید تا سریعت جهت سمپاشی موریانه اقدام کنند.

اگر تصمیم دارید خودتان این کار را انجام دهید ، باید محلی را که آنها در آن تغذیه می کنند پیدا کنید و به طور تهاجمی محل را با استفاده از حشره کش درمان کنید. همچنین برای از بین بردن حشرات باقیمانده در خارج باید ایستگاه های طعمه گذاری یا خاک را درمان کنید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی ساس با شرکت سمپاشی سمکده تماس بگیرید. شرکت سمپاشی سمکده ارائه دهنده انواع خدمات سمپاشی می باشد.

لانه سازی در موریانه‌ها

در مناطق مدارگانی ، بسیاری از موریانه‌ها لانه سازی می‌کنند. لانه‌هایی به صورت تپه‌ها و گنبدها که حدود ۲۰ متر وسعت و ارتفاعی شاید بیشتر از ۱۰ متر از سطح زمین دارند. برخی دیگر از موریانه‌ها درخت آشیان هستند، یعنی آشیانه‌هایی به اندازه‌های گوناگون معمولا به بزرگی یک توپ بستکبال ، بر فراز درختان می‌سازند.

آشیانه برخی از موریانه‌های آفریقایی مانند چتر است، طوری که آب باران به اطراف آن سرازیر می‌شود. دسته‌ای دیگر از موریانه‌ها ، لانه خود را به گونه‌ای می‌سازند که دمای درون آن هماهنگ‌پذیر گردد. لانه و آشیانه سازی موریانه‌ها نمونه شگرفی از کار غریزی است. این کار بر عهده کارگران نوزاد نهاده شده است. چرا که کارگران تازه تولد یافته هیچگاه در لانه پدر و مادر خود زیست نمی‌کنند و در نتیجه راهی برای آموختن لانه سازی ندارند.

موریانه ملکه

موریانه ملکه می‌تواند تا ۳۰۰۰۰ تخم در یک روز بگذارد او قادر به حرکت نیست و برای زنده ماندن کاملا به موریانه‌های کارگر متکی است بعضی از موریانه‌های ملکه می‌توانند تا ۵۰ سال زندگی کنند که از طول همه حشرات دیگر بیشتر است. افراد دیگری که در حدود یک دهم کلیه ساکنین تپه را تشکیل می‌دهند و با کارگران تفاوت دارند سربازها هستند که رنگشان زرد و سرشان بیضی شکل است و یک جفت آرواره بلند و نوک تیز دارند که سلاح آنها را تشکیل می‌دهد کار آنها دفاع در برابر هجوم دشمنان خارجی است. سمپاشی منازل توسط شرکت سمپاشی سمکده قابل انجام می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی منزل یا محیط کار با شرکت سمپاشی سمکده در تماس باشید.

سمپاشی موریانه تضمینی
سمپاشی موریانه تضمینی

موریانه ها معمولا در قسمت های چوبی اماکن لانه می کنند. این قسمت ها باید مرتبا چک شوند، مقابله با موریانه ها معمولا کار راحتی نیست و ممکن است به قسمت های زیادی نفوذ کرده باشند و از چشم شما دور باشند. توصیه میکنیم در صورت مشاهده کوچکترین نشانه ای از وجود موریانه و نیاز به سمپاشی موریانه با همکاران ما در مجموعه شرکت سمپاشی معجزه تماس بگیرید. سمپاشی کک توسط شرکت سمکده قابل انجام می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی کک با ما تماس بگیرید.

ریشه کنی و سمپاشی موریانه

واقعیتی که بسیاری از آن آگاه نیستند این است که موجودات ترسناک لازم نیست خیلی بزرگ و به اندازه دایناسورها باشند. دیده‌ایم که چگونه ویروس‌هایی که با چشم غیر مسلح دیده نمی‌شوند، می‌توانند تمام دنیا را به وحشت بیاندازند! زمانی که موریانه در خانه شما وجود دارد ممکن است فکر کنید که فقط یک بطری حشره کش برای از بین بردن آنها لازم است! اما این به هیچ وجه درست نیست، زیرا در واقع موریانه ها را نمی توان به این راحتی به طور کامل از بین برد و فقط به سمپاشی موریانه اصولی نیاز است.

چگونه از شر موریانه خلاص شویم

اگر خانه شما تحت تأثیر هجوم محدود موریانه ها قرار گرفته است، می توانید از روش های رایج خانگی مانند تله های مقوایی را استفاده کنید که مورچه ها را جذب می کند و سپس میتوانید مقوا را در خارج از خانه بسوزانید و از دست آنها خلاص شوید. راه حل دیگه استفاده از حشره کش های خانگی مانند بوریک اسید است که می توانید از آن بر روی اسپری کنید.

چرا خلاص شدن از شر موریانه ها برای همیشه دشوار به نظر می رسد؟

موریانه ها حشرات غیرقابل تصوری هستند که به دلیل ماهیت خاصشان به سختی می توان به طور کامل آنها را از بین برد . این حشره در طول تاریخ باعث بلایای مخرب عظیم برای میلیون ها نفر در سراسر جهان شده است! به همین دلیل است که موریانه ها در طول اعصار یکی از دشمنان سنتی بشر محسوب می شوند، آنها تهدیدی برای محصولات کشاورزی، انبارها، درختان، خانه ها و اثاثیه هستند! و شاید هیچ چیز نتواند در برابر این ارتش های همیشه گرسنه بایستد. جهت انجام خدمات سمپاشی حشرات با شرکت سمپاشی سمکده بهترین شرکت سمپاشی در تهران تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

خطرات ناشی از وجود موریانه ها

برای همه ما مشخص است که موریانه ها چوب می خورند اما این تمام ماجرا نیست. زیرا هر چیزی که حاوی سلولز باشد از جمله کاغذ، لباس، فرش، پرده، تشک، جعبه مقوایی، مبلمان و غیره را می خورند. یک ملکه موریانه می تواند ۲۰ سال عمر کند و روزانه ۳۰۰۰۰ تخم بگذارد! این حشرات به راحتی نمی میرند. اخیراً کلنی هایی از موریانه ها پیدا شده است که قدمت آنها به بیش از دو هزار سال قبل می رسد! موریانه ها هرگز نمی خوابند! فقط تصور کنید میلیون‌ها از این حشرات گرسنه که هرگز از کار کردن، خوردن یا حفاری دست نمی‌کشند چه کاری می‌توانند انجام دهند.

ریشه کنی و سمپاشی موریانه
ریشه کنی و سمپاشی موریانه

نیاز به سمپاشی موریانه

موریانه ها مستعمرات خود را مخفی نگه می دارند! این حشرات از نور دوری کرده و لانه های خود را بیشتر در مکان های مخفی زیرزمینی نگه می دارند که حتی در بتن حفر می کنند. بنابراین اگر تعدادی از آنها را ببینید، به این معنی است که هزاران موریانه دیگر در یک مکان پنهان در نزدیکی آن وجود دارند. که حتی بهترین حشره کش موریانه ممکن است نتواند به آنها آسیبی برساند. موریانه‌ها یکی از سازمان‌یافته‌ترین، دقیق‌ترین و متعهدترین حشرات به کار گروهی هستند و این امر بقا و محافظت از آنها را تضمین می‌کند و یکی از نقاط قوت آن‌ها است.

برای دریافت خدمات سمپاشی سوسک ریز و درشت با شرکت سمپاشی سمکده تماس بگیرید. شرکت سمکده ارائه دهنده بهترین سموم برای سمپاشی سوسک می باشد. تخریب ناشی از این حشرات یک شبه اتفاق نمی افتد بلکه تجمعی است! این بدان معنی است که او ممکن است سال ها در کنار شما زندگی کند بدون اینکه حتی متوجه حضور آن شوید! هنگامی که اثرات ویرانی ظاهر می شود، ریشه کن کردن آنها برای شما دشوارتر خواهد بود و آسیب هایی که ایجاد کرده اند ممکن است جبران ناپذیر باشد.

سمپاشی موریانه توسط شرکت سمپاشی سمکده

اگر تا به حال در خانه یا باغ خود با هجوم موریانه مواجه شده اید، اکنون می دانید که نادیده گرفتن این مشکل خطرناک است! می توانید از روش های خانگی استفاده کنید. اما اگر کنترل آنها از دست شما خارج شد و به کمک متخصص و سمپاشی موریانه نیاز داشتید، ما همیشه در تهران و شهرهای اطراف آماده کمک به شما خواهیم بود و به شما کمک می کنیم تا برای همیشه از شر این مشکل آزار دهنده خلاص شوید، می توانید با ما تماس بگیرید . سمپاشی شپش توسط شرکت سمکده قابل انجام می باشد. برای دریافت خدمات سمپاشی شپش با مجموعه سمکده بهترین شرکت سمپاشی در تهران تماس بگیرید.

شرکت سمپاشی حشرات سمکده، ما موریانه‌ها و همچنین تمام حشرات و آفات را بر اساس پایه‌های علمی و با آخرین فناوری‌های ایمن که سلامت مشتریان را حفظ می‌کند، کنترل می‌کنیم. ما یک شرکت دارای مجوز از وزارت بهداشت هستیم و شما می توانید از وزارت بهداشت، وزارت کشاورزی و کلیه ارگان های دولتی در مورد شرکت استعلام بگیرید. ما همچنین یک تیم بسیار آموزش دیده در مورد نحوه استفاده از سموم دفع آفات به شیوه ای ایمن و موثر و در عین حال ایمن برای محیط زیست و سلامت داریم.

چه زمان باید سمپاشی موریانه انجام داد؟

در صورت مشاهده اولین نشانه ها از وجود موریانه باید اقدام به سمپاشی موریانه کنید. برای اطلاعات بیشتر با شرکت سمپاشی سمکده همراه باشید.

هزینه خدمات سمپاشی موریانه چقدر است؟

سمپاشی موریانه هزینه ثابتی ندارد و اعلام هزینه آن به مکان آلوده به موریانه و میزا نیاز به سمپاشی بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما در مجموعه سمپاشی سمکده در تماس باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

  1. Avatar
    سعیده خیرآبادی

    سمپاشی معجزه برای منزل بنده سمپاشی موریانه انجام دادند. از نتیجه کار بسیار راضی هستم. هر جایی که مخفی شده بودند رو پیدا کردند و دیگه یدونه موریانه هم دیده نمیشه. تشکر میکنم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.