سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک یکی از راه های پیشگیری از ورود آلودگی به خانه می باشد.اما برخی از روش های سمپاشی سوسک می تواند آسیب های جدی را به سلامت مردم وارد کند به همین خاطر برای سمپاشی ساختمان باید از سوسک کش های قابل اعتماد استفاده کرد. برای این کار باید ابتدا نوع سوسک شناسایی شود.

خدمات سمپاشی سوسک

سوسک ها پس از این که به مکانی ورود پیدا کرده و در آن مستقر می شوند، شروع به تخم ریزی می کنند. سوسک ها در هر مرتبه تا چهل و هشت عدد می توانند تخم ریزی داشته باشند .سوسک ها تخم های لوبیا مانند قهوه ای خود را در قسمت های تاریک و دور از دسترس قرار می دهند و پس از مدتی این تخم ها تبدیل به سوسک هایی چندش آور و مضر می شوند. این حشرات بسیار مضر بوده و می توانند آسیب های جدی ای را به سلامت افراد وارد کنند به همین دلیل باید هر چه زودتر آن را از بین برد.

نحوه سمپاشی سوسک

سمپاشی ساختمان باید در زمان مشخصی صورت گیرد تا نتیجه بخش باشد. برای کسب نتیجه بهتر توصیه می شود تمامی ساختمان به صورت هماهنگ با یکدیگر اقدام به سمپاشی کنند. ماه فروردین و اردیبهشت بهترین زمان برای سمپاشی منزل و ساختمان است زیرا با گرم شدن هوا سوسک ها تخم ریزی کرده و تعداد آن ها افزایش می یابد به همین دلیل با سمپاشی ساختمان تمامی سوسک ها از بین خواهند رفت.

البته لازم به ذکر است که در فصل زمستان نیز زمان مناسبی برای از بین بردن سوسک و سمپاشی سوسک ریز می باشد زیرا در صورتی که پیش از زمان تخم ریزی آن ها را از بین ببرید، تکثیر کمتری خواهند داشت. معمولا سوسک ها در مکان های گرم، تاریک و دور از دسترس شروع به رشد و تکثیر می کنند. مکان هایی همچون پشت رادیاتورها، درزها و شکاف های دیوار، توالت، حمام، کابینت ها و … بهترین مکان برای رشد و تکثیر سوسک ها می باشد. سوسک ها معمولا در شب حرکت بیشتری دارند و آلودگی های بیشتری را نیز ایجاد می کنند.

نحوه سمپاشی سوسک
نحوه سمپاشی سوسک

ضرورت سمپاشی سوسک

سوسک ها موجوداتی ریز و فاقد استخوان هستند که به راحتی در بخش های مختلف ساختمان نفوذ می کنند. وجود یک سوسک در ساختمان می تواند آلودگی را به تمامی قسمت های ساختمان منتقل کند. با توجه به این که سوسک ها در شب در خانه حرکت می کنند ممکن است اصلا شما سوسکی را مشاهده نکنید ولی می توانید با پیگیری علائم و نشانه ها پی به وجود سوسک ببرید. اگر متوجه وجود سوسک در محیط خانه شدید میتوانید برای از بین بردن سوسک ها با مجموعه ما در تماس باشید.

سوسک‌ها شب‌ها بیرون می‌آیند و از خرده‌ها، برگ‌ها، غذای حیوانات خانگی و غیره تغذیه می‌کنند. خوب تمیز کردن خانه و ظروف غذا یکی از روش‌های مهم برای جلوگیری از ورود آن‌ها به خانه است. وقتی سوسک‌ها چیزی برای خوردن پیدا نمی‌کنند وارد خانه میشوند و از این طریق از وسائل و غذاهای موجود در آشپزخانه و مبل سایر وسائل تغذیه میزنند. شما میتوانید برای سمپاشی منازل خود با شرکت سمپاشی ما تماس بگیرید. کارکنان ما در اولین فرصت برای سمپاشی و دفع آفات به منزل شما مراجعه میکنند و مکان مورد نظر را سمپاشی میکنند.

یکی از راه های از بین سوسک ها ، سمپاشی سوسک می باشد. و میتوانید از شرکتهای سمپاشی کمک بگیرید. سوسک سیاه این یک نوع سوسک است که نام علمی آن Calosoma olivieri است و در کشورهای عربی به نام سوسک سیاه یا حشره کالوسوم معروف است و عمر سوسک سیاه بسیار کوتاه است و فقط بین ۲۲ تا ۲۶ روز است.

این سوسک در شب جذب روشنایی می شود و این راز ظهور آن در برخی مناطق جمعیتی در طول شب است. سوسک سیاه یا کالوزوما حشره‌ای است که فقط در شب فعال است و از حشرات و کرم‌های بسیار مضر موجود در خاک و گیاهان تغذیه می‌کند که در صورت عدم وجود این حشره ممکن است آفت کشاورزی باشد. برای از بین بردن این حشرات از فرش و خانه می توان نکات و ترکیبات زیادی را رعایت کرد که مهم ترین این روش ها را در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد.

از بین بردن سوسک با روش های مختلف سمپاشی

کمک از شرکت های خدماتی سمپاشی منزل

اولین راه کمک خواستن از شرکت های سمپاشی منزل و سمپاشی حشرات مانند شرکت سمپاشی معجزه میباشد. این شرکت ها با بهره گیری از کارکنان با تجربه و دستگاهای سمپاشی اتوماتیک منزل شما رو بررسی میکنندو سپس از بعد از مشخص کردن مکان حشرات و سوسک ها اقدام به سمپاشی سوسک ها میکنند.

میخک

یک کیسه میخک را در جاهایی که سوسک ها وجود دارد یا در جاهایی که می‌خواهیم از شر سوسک‌ها رها شویم، قرار می‌دهیم . و برای جلوگیری از ورود آنها به خانه راه موثری است و میخک را نیز می توان سمپاشی کرد. میتوان میخک ها را روی لبه پنجره ها و درها قرار داد. زیرا میخک بوی بسیار قوی دارد و سوسک ها به شدت از این بو پرهیز می‌کنند.

برگ بو

سوسک‌ها از بوی برگ بو متنفرند. بنابراین با قرار دادن آنها در محلی که می‌خواهیم این سوسک‌ها را از آنجا بیرون بیاوریم، روشی بسیار مؤثر برای بیرون راندن سوسک‌ها به شکلی چشمگیر است.

سرکه

سرکه برای کشتن سوسک ها یک آفت کش طبیعی و عالی است و برای مبارزه با این سوسک‌ها می‌توان از آب پاش برای سمپاشی در هر جایی استفاده کرد.

نکات کلی برای از بین بردن سوسک ها

هرس گیاهان آپارتمانی

با کوتاه کردن شاخه های هر درخت یا درختچه ای که امکان حضور حشرات روی آن را فراهم می کند، از رسیدن حشرات به خانه جلوگیری کرد. و نباید با پوشاندن خاک اطراف خانه با سنگ، پناهگاه ایده آلی برای آفات ایجاد کرد. شما با انجام این کار از ورود حشرات اطراف به داخل خانه جلوگیری می کنید. در صورتی که در آپارتمان خود گیاه نگهداری می کنید پیشنهاد ما به شما علاوه بر سمپاشی سوسک، سمپاشی حشرات می باشد.

از بسته بودن و حفاظ لازم در پنجره ها و درها اطمینان حاصل کنید

حشرات می‌توانند از شکاف‌های کوچک وارد خانه شوند، بنابراین محافظت از خانه در برابر آفات مستلزم تعمیر هرگونه اعوجاج یا شکستگی پنجره‌ها و درها است. همچنین لازم است همه اطراف خانه ها را بررسی کنید و از عدم وجود شکاف در اطراف و داخل خانه اطمینان حاصل کنید. در مجاورت خانه و در فونداسیون های خانه، سقف خانه و ترک های اطراف خطوط برق اعم از لوله های آب و سیم های برق و کابل ها را بررسی کنید . و با قرار دادن توری مسی و پشم فولادی در ترک ها و یا حتی ورق های فلزی در ناحیه، ترک ها را تعمیر کنید.

ضرورت سمپاشی سوسک
ضرورت سمپاشی سوسک

زباله ها را بیرون بندازید

حشرات خانگی با حذف زباله از خانه و حیاط و اطراف آن دفع می شوند. و باید از نبود زباله در نزدیکی گاراژ و همچنین حذف علف های هرز از مجاورت خانه اطمینان حاصل کرد. و باید از سطل های زباله دارای درب های محکم هستند استفاد ه نمود. همچنین سطل های زباله باید به طور مداوم و منظم محلی را که زباله در آن وجود دارد تمیز کنید. این کار برای از بین بردن زباله های باقی مانده است که منبع غذایی برای حشرات خانگی است.

خلاص شدن از شر آب های راکد

بهتر است خانه و محیط اطراف و حیاط بیرون را بررسی کنید تا حوضچه های آب وجود نداشته باشد زیرا حشرات جذب این آب می شوند به خصوص حوض های باز . بنابراین، توصیه می شود برای جلوگیری از تجمع حشرات روی آنها این مکان ها را به درستی تمیز و خشک کنید. برای سمپاشی سوسک و سایر حشرات موذی داخل خانه خود میتوانید از خدمات شرکت سمپاشی معجزه بهره لازم را ببرید. کافیست با شماره ما تماس بگیرید. سمپاشی سوسک درشت از دیگر خدمات مجموعه سمکده می باشد برای مشاوره و قیمت دهی با ما در ارتباط باشید.

سمپاشی سوسک باید چه زمانی انجام شود؟

اصولا سمپاشی سوسک ها اوایل بهار و تابستان انجام می شود اما شما هر زمان که سوسک ریز و درشت در خانه مشاهده نمودید باید اقدام به سمپاشی کنید تا تعداد آنها بیشتر نشود.

مزایای سمپاشی توسط کارشناسان شرکت سمپاشی چیست؟

شرکت سمپاشی سمکده با رعایت اصول بهداشتی و استفاده از سم مناسب و همچنین انجام سمپاشی صحیح باعث ریشه کن شدن سوسک و دیگر حشرات موذی می شوند.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.