سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

بی شک وجود ساس در هر محلی باعث بروز مشکلات اساسی خواهد شد ، برای  رهایی از شر این حشره بدلیل اینکه ساس بسیار جان سخت است بی شک بکارگیری یک شرکت سمپاشی ساس و سم پاشی ساس و مشاوره گرفتن از متخصصین مجموعه سمپاشی معجزه می تواند کارساز باشد. همچنین شرکت سمپاشی معجزه به عنوان بهترین شرکت سمپاشی ساس در تهران خدمات سمپاشی ساس را با بالاترین کیفیت و اثربخشی و قیمت مناسب ارائه می دهد.

اگر در خانه یا محل کار خود دچار مشکل حمله حشرات شده اید، مشکلی که بدون کمک متخصص به آسانی از بین نمی‌رود.شرکت سمپاشی معجزه متخصص در امر  خدمات مبارزه با حشرات و شناسایی حشرات موذی می‌تواند در ارائه مشاوره فوری و اطلاع رسانی قیمت سمپاشی ساس به شما کمک کند و شما را برای بهترین و مؤثرترین روش دفع این حشره راهنمایی کند. سمپاشی مزارع برای جلوگیری از ورود ساس را فراموش نکنید.

خدمات سمپاشی ساس در تهران

ساس ها آفاتی هستند که می توانند در هر جایی از خانه زندگی کنند. این موجودات می توانند در شکاف های مبل یا در هر نوع پارچه دیگری زندگی کنند. بیشترین میزان آلودگی به ساس مربوط به تخت خواب ها می باشد. این موجودات می توانند روی تشک، فنر های تختخواب یا حتی بدنه تخت زندگی کنند. بیشترین زمان فعالیت ساس ها مربوط به ساعات انتهایی شب است. در نتیجه زمانی که فردی بر روی مبل یا تختخواب خوابیده است، ساس ها ممکن است فعالیت خود را آغاز کرده و شروع به گزش پوست فرد کنند. محل های شایع که ساس ها می گزند شامل صورت، گردن، دست ها و بازوها می شود.

آشنایی با ساس
آشنایی با ساس و ویژگی ظاهری ان

ساس چیست

ساس یک حشره است که از کَک بزرگ‌تر است و لای درز تشک و بالش و شکاف اجناس چوبی مخفی می‌شود و شب خارج شده و انسان را نیش می‌زند. ساس‌ها بیشتر به هنگام شب فعالند اما اگر یک میزان گزش بیشتر می شود، ممکن است مزاحم شوند. ساس روی بدن انسان زندگی نمیکند بلکه در محلی نزدیک به محل نشستن و خوابیدن انسان زندگی میکند.

ساس را می توان به کمک لکه های ناشی از مدفوع آنها تشخیص داد ساس در نزدیکی محل مخفی شدنش مدفوع می کند. ساس ماده بالغ روزی ۲–۳ تخم میگذارد؛ که در طول زندگی جمعاً ۲۰۰–۵۰۰ تخم می رسد. تخمهای یک میلیمتری سفید مروارید شکل دارند و در مکانهای یاد شده قرار داده می شوند. زمان بازشدن تخمها که معمولاً ۱۰–۹ روز بعد از جنیندار شدن است به درجه حرارت بستگی دارد. ۵ مرحله نمفی وجود دارد؛ که هر مرحله قبل از پوست اندازی به یک وعده خون نیاز دارد تا تبدیل به مرحله بعدی گردد.

مدت زنده ماندن این حشرات در سخت ترین شرایط حداقل چند ماه است. اگر شرایط خورد و خوراکشان خوب باشد ممکن است عمر بسیار بیشتری هم داشته باشند. ساس ها حشرات کوچک و قهوه ای مایل به قرمزی هستند که پوست انسان و حیوانات را در هنگام خواب گاز می گیرند و از خون آنها تغذیه می کنند. اگرچه ساس ها باعث گسترش بیماری ها نمی شوند، اما می توانند باعث مشکلات بهداشتی برای افراد شوند.

اندازه ساس ها به اندازه یک دانه سیب است که به همین خاطر ریز بودن در شکاف ها، تشک ها، تخته خواب ها، چهارچوب ها و چیزهای دیگر در اطراف تخت پنهان می شوند. راهکارهایی برای از بین بردن ساس در خانه از مقالات مفید و مهم سایت سمکده می باشد که توصیه می کنیم این مقاله مفید را حتما مطالعه کنید.

خدمات سمپاشی ساس
خدمات سمپاشی ساس

زمانی که افراد بدلیل وجود ساس دچار مشکلاتی میشوند، سمپاشی ساس از اولویت بالایی برخوردار است. ساس از خون انسان ها و حیوانات خانگی تغذیه می کند و همچنین نیش آن برای انسان بسیار آزاردهنده است. ساس به عنوان یک آفت برای سلامت عمومی در نظر گرفته می شود، اما بر خلاف اکثر آفات، ساس ناقل بیماری نیست. با این حال، برای هر کسی که برای سلامتی خود و اعضای خانواده خود ارزش قائل است، سمپاشی ساس ضروری است. سمپاشی ساختمان از مهم ترین اقدامات برای جلوگیری از ورود ساس می باشد.

زمانی که شما با مشکل ناشی از نیش ساس مواجه می شوید، به دنبال متخصصانی می گردید که ساس ها را سمپاشی کنند. تعداد حشرات در حال افزایش است و ممکن است دلایل زیادی برای ظهور آنها در ۱۵ سال گذشته وجود داشته باشد، مانند مقاومت آنها در برابر آفت کش ها یا سخت کشت شدن آنها و در نتیجه سرعت حمل آنها در سراسر جهان، بنابراین مردم به سمپاشی ساس بوسیله شرکت های خدماتی سمپاشی از جمله سم کده متوسل می شوند.

شناخت بهتر و چرخه زندگی ساس

چرخه زندگی ساس ها حدود ۱۰ ماه طول می‌کشد و در این مدت حدود ۱۰۰ تا ۵۰۰ تخم می گذارند. ماده ها حدود ۵ تخم در روز میگذارند که تخم ها نازک و سفید رنگ هستند و به سختی دیده می شوند و بزرگ نمی شوند. بهم چسبیده میشوند. تخم ها پس از۶-۱۲ روز از تخم خارج می شوند، پس از آن تخم پوره ها کوچکتر می شوند، اما شبیه لارو هستند. پوره ها به تدریج رشد می کنند و ۵ مرحله را طی می کنند و بعد از ۵ تا ۷ هفته وارد بلوغ می شوند.

ساس ها حداقل به یک وعده غذایی خون نیاز دارند. لاور بالغ قبل از تخم گذاری نیز به یک وعده غذایی خون نیاز دارد. یک لاور بالغ ساس می تواند بین ۴ تا ۱۲ ماه بدون غذا زندگی کند، اما کوچک می شود و از تخم گذاری خودداری می کند. حشرات در طول سال در مناطق گرم به زاد و ولد ادامه می دهند. سمپاشی منزل خود را به شرکت سمپاشی سمکده بسپارید.

نحوه تشخیص نیش ساس از سایر گزش ها یا بثورات

 • قرمز، با لکه های قرمز تیره در وسط.
 • احساس خارش شدید کردن
 • ساس روی صورت، گردن، بازوها و دست ها نیش میزند.
 • بدن برخی از افراد به نیش ساس پاسخ نمی‌دهد، در حالی که برخی دیگر ممکن است باعث واکنش های آلرژیک، از جمله خارش شدید، تاول، یا کهیر شوند.

علائم گزش ساس

خوشبختانه گزیدن ساس، بدون درد بوده و فرد حتی متوجه این گزش نخواهد شد. گاهی از اوقات این گزیدگی ها با جوش به اشتباه گرفته می شوند. علائم به جا مانده از این گزش شامل برآمدی کوچک و قرمزی پوستی است. که اون ناحیه دچار احساس خارش، تورم خواهد شد.

ساس ها از خون انسان تغذیه می کنند و معمولا فعالیت انها در شب بیشتر است. معمولاً گزش ساس به صورت ردیفی بوده و بعد از خراشیدن، خارش اش افزایش پیدا می کند. جای گزیدگی ها ممکن است تا ۱۴ روز به قوت خود باقی بوده و بعد از این مدت زمان بهبود یابد. تا به این لحظه تحقیقات، آلوده و ناقل بیماری بودن ساس ها را تأیید نکرده است با این حال بعضی از تحقیقات نشان داده است که گاهی اوقات ساس ها ناقل بیماری های بومی همان منطقه هستند. البته این گفته هنوز به طور رسمی تأیید نشده است. برای دریافت خدمات سمپاشی سوسک ریز با شرکت سمپاشی سمکده در ارتباط باشید.

نشانه های آلودگی ساس
وجود تخم ساس و مدفوع ساس از نشانه های آلودگی ساس است

نشانه های آلودگی به ساس 

باید به دنبال تخم ها، مدفوع مشکی و باقی مانده های پوست ریزی ساس ها بر روی تخت یا حاشیه های تخت بگردید. گاهی اوقات با بو کردن تخت ممکن است متوجه بوی شیرین و تندی شوید که نشانه وجود ساس است. البته برای جستجو به دنبال این حشره بهتر است مبل و حتی کاغذ دیواری منزل هم نگاهی بیاندازید. برای آشنایی بیشتر با علائم و راههای تشخیص ساس در خانه پیشنهاد می شود مقاله موجود در سایت سمکده را مطالعه کنید. همچنین در صورت نیاز به خدمات سمپاشی ساس در تهران می توانید با شرکت سمپاشی معجزه در ارتباط باشید.

برای جلوگیری از حضور ساس در خانه، می‌توان از روش‌های زیر استفاده کرد:

 • نظافت همیشگی در منزل
 • شستن تشک ها و وسایل خواب با شوینده های قوی
 • بستن ترک ها و درزهای دیوارها
 • خودداری از خرید لوازم دست دوم یا حداقل نظافت آنها قبل از ورود به منزل
 • خارج کردن کارتن و لوازم چوبی قدیمی

آسیب ساس به انسان

همانطور که همه ما می دانیم حشرات هیچ آسیب یا بیماری برای انسان ندارند. نیش ساس احتمالا به دلیل قرار گرفتن ساس در معرض هر نوع باکتری باعث عفونت شود، اما در موارد مزمن و نادر، ممکن است فرد دچار کمبود هموگلوبین یا فقر آهن شود. برخی از خطرات ساس برای انسان به شرح زیر می باشد:

 • عفونت: ساس‌ها می‌توانند با نیش خود عفونت‌هایی را به انسان منتقل کنند.
 • حساسیت: برخی افراد ممکن است به نیش ساس‌ها حساسیت داشته باشند و علائمی مانند خارش، قرمزی و تورم را تجربه کنند.
 • اختلال در خواب: حضور ساس‌ها در محل زندگی انسان ممکن است باعث اختلال در خواب و استرس شود.
 • افزایش خطر بیماری‌های خونی: ساس‌ها می‌توانند با خوردن خون انسان، باعث افزایش خطر بیماری‌های خونی مانند آنمی و انتقال بیماری‌هایی مانند هپاتیت B و C شوند.
 • ایجاد عفونت‌های پوستی: ساس‌ها می‌توانند با نیش خود عفونت‌های پوستی را به انسان منتقل کنند.

این حشره همچنین به دلیل نیش های مداوم از خوابیدن افراد در اتاق جلوگیری می کند. ساس همچنین ماده ای برای جلوگیری از لخته شدن خون و تسهیل در غذا خوردن خود ترشح می کند. برای جلوگیری از حضور ساس در خانه، بهتر است از روش‌های پیشگیری مانند نظافت همیشگی در منزل و بستن ترک‌ها و درزهای دیوارها استفاده کرد. همچنین در صورتی که مشکل حضور ساس در خانه را نتوانید با روش‌های خانگی کنترل کنید، بهتر است با شرکت‌های سمپاشی تماس بگیرید و از خدمات آنها استفاده کنید.

شرکت سمپاشی سمکده ارائه دهنده انواع سمپاشی سوسک (سمپاشی سوسک درشت سمپاشی سوسک ریز) می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی با ما در تماس باشید.

اثرات گزش ساس

هنگامی که حشره پروبوسیس خود را وارد پوست قربانی می کند، ماده بی حس کننده ای ترشح می کند که از گزش ارگانیسم آلوده جلوگیری می کند، بنابراین فرد از خواب بیدار نمی شود و ماده ای ترشح می کند که از لخته شدن خون جلوگیری می کند تا جذب بدن شود. نیش حشرات هیچ بیماری ایجاد نمی‌کند، اما در موارد نادر می تواند باعث عوارض و واکنش های آلرژیک جدی شود. ساس ها معمولا روی حیوانات زندگی نمی‌کنند، اما ممکن است به گسترش ساس از جایی به مکان دیگر کمک کنند.

روشهای سمپاشی ساس
از بین بردن ساس با استفاده از سمپاشی ساس

روشهای سمپاشی ساس

سمپاشی ساس بهتر است توسط شرکت‌های متخصص و با تجربه انجام شود. در این روش، از سمومی استفاده می‌شود که برای کشتن ساس‌ها و ریشه کنی تخم آن‌ها تضمینی هستند. شما می توانید برای کشتن ساس از خدمات سمپاشی شرکت معجزه استفاده کنید. همچنین برای انجام سمپاشی ساس، مراحل زیر را می‌توان دنبال کرد:

 • شناسایی مناطقی که ساس در آن‌ها حضور دارند.
 • پاکسازی مناطق مشخص شده و حذف تمامی وسایل دست دوم و غیرضروری.
 • استفاده از سموم مخصوص ساس با توجه به نوع ساس و میزان آلودگی.
 • اعمال سموم به مناطق مشخص شده با استفاده از دستگاه‌های سمپاشی.
 • پس از اعمال سموم، مناطق مشخص شده باید تا حداقل چند ساعت بسته شوند تا سموم به خوبی عمل کنند.
 • پس از گذشت زمان مقرر، مناطق مشخص شده باید دوباره پاکسازی شوند.

لازم به ذکر است که برای جلوگیری از حضور ساس در خانه، بهتر است از روش های پیشگیری مانند نظافت همیشگی در منزل، شستشوی تشک‌ها و وسایل خواب با شوینده‌های قوی، بستن ترک‌ها و درزهای دیوارها و خودداری از خرید لوازم دست دوم یا حداقل نظافت آنها قبل از ورود به منزل استفاده کرد.

محصولات شیمیایی ضد ساس

از آنجایی که حشرات توانایی مقاومت در برابر حشره کش ها را دارند و از آنجایی که مخفیگاه های مخصوص به خود را دارند، این مکان ها محل استراحت و خواب بیشتر افراد است، یعنی تخت ها و اتاق خواب ها. بسیاری از افراد از سموم شیمیایی در این مکان ها برای سمپاشی ساس که ممکن است آسیب جدی به سلامتی انسان وارد کند استفاده می کنند. بنابراین انتخاب حشره کش های موثر، قوی، بی ضرر برای سلامت شما ضروری است. لازم به ذکر است که در صورتی که مشکل حضور ساس در خانه شما به اندازه‌ای شدید باشد که نتوانید با روش‌های خانگی آن را کنترل کنید، بهتر است با شرکت‌های سمپاشی تماس بگیرید و از خدمات آنها استفاده کنید. شرکت سمپاشی سمکده سمپاشی منازل را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی با ما تماس بگیرید.

حشره کش های پیرتروئید

این آفت کش به دلیل مضر بودن آن برای سلامتی انسان یک حشره کش خاص محسوب می شود اما به دلیل اینکه موثرترین آفت کش در از بین بردن ساس است، بهترین حشره کش برای سمپاشی ساس محسوب می شود. در هنگام سمپاشی ساس با احتیاط از آن استفاده کنید یا با شرکت سمپاشی سم کده تماس بگیرید. شرکت سمپاشی سم کده در سمپاشی آفات تخصص کافی را دارد. این شرکت می تواند ساس ها را در سریع ترین زمان ممکن از بین ببرند. نحوه جلوگیری از ورود ساس به تختخواب را در مقاله ای دیگر از سایت سمکده به طور کامل مورد بررسی قرار داده ایم ک پیشنهاد می کنیم این مقاله مفید را مطالعه کنید.

نحوه از بین بردن ساس
نحوه از بین بردن ساس

از تمام آفت کش ها باید با احتیاط زیاد استفاده شود. بنابراین برای مبارزه با ساس باید از تجربه افراد متخصص در این کار استفاده کرد، زیرا یکی از سخت ترین روش ها در زمینه مبارزه با حشرات است و این امر تنها توسط کارشناسان و تکنسین های آموزش دیده شرکت سمپاشی سم کده امکان پذیر است. با برقراری ارتباط با شرکت ما بلافاصله تیم متخصص خود را به منزل شما اعزام خواهیم کرد. سمپاشی سوسک درشت را به شرکت سمپاشی سمکده بسپارید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی با ما در تماس باشید.

اقدامات لازم بعد از سمپاشی ساس

بعد از سمپاشی ساس، باید اقدامات زیر را انجام داد:

 • تهویه مناطق سمپاشی شده: پس از اعمال سموم، مناطق مشخص شده باید تا حداقل چند ساعت بسته شوند تا سموم به خوبی عمل کنند. پس از گذشت زمان مقرر، مناطق مشخص شده باید تهویه شوند تا بوی سموم از بین برود.
 • پاکسازی مناطق سمپاشی شده: پس از تهویه مناطق سمپاشی شده، باید مناطق را پاکسازی کرد. برای این کار می‌توان از مواد شوینده استفاده کرد و وسایلی که در مناطق سمپاشی شده بودند را نیز بازگرداند.
 • عدم استفاده از مناطق سمپاشی شده: پس از سمپاشی، باید از استفاده از مناطق سمپاشی شده برای مدتی خودداری کرد تا سموم به خوبی عمل کنند و خطر برای انسان و حیوانات خانگی کاهش یابد.
 • انجام سمپاشی مجدد: در صورتی که پس از سمپاشی، ساس‌ها هنوز حضور داشته باشند، باید سمپاشی ساس مجدد انجام شود.

چگونه یک شرکت خدماتی خوب برای سمپاشی ساس انتخاب کنیم؟

 • این شرکت باید دارای مجوز و مجوز فعالیت از وزارت بهداشت باشد.
 • شرکت باید سابقه خوب و گسترده ای در حوزه های مختلف سمپاشی حشرات و سمپاشی ساس داشته باشد.
 • کلیه کارکنان شرکت باید آموزش های لازم را دیده باشند.
 • شرکت باید یک دوره گارانتی مناسب به مشتری بدهد.
 • ترجیحاً این شرکت با یکی از سازمان ها و انجمن های کنترل آفات قرارداد داشته باشد.

شرکت سمپاشی معجزه (سمکده)

 • شرکت سمپاشی سم کده یک شرکت تخصصی در زمینه کنترل آفات و سمپاشی ساس است.
 • سم کده از سال ۱۳۸۵ در زمینه کنترل آفات و سمپاشی حشرات در تهران فعالیت می کند.
 • این شرکت در سمپاشی انواع حشرات مانند سوسک، ساس، مورچه، موریانه، گکو، کنه، شپش، عنکبوت، موش، جوندگان و غیره تجربه لازم را دارد.
 • اگر به دنبال یک شرکت سمپاشی حشرات در تهران هستید، سم کده بهترین انتخاب شما در زمینه مبارزه با آفات است.

شما در هرکجای تهران که هستید می توانید از خدمات سمپاشی ساس در تهران شرکت معجزه استفاده کنید. همچنین برای دریافت خدمات سمپاشی منازل در غرب تهران می توانید با کارشناسان شرکت سمپاشی معجزه (سمکده) در ارتباط باشید.

هزینه سمپاشی ساس در تهران

هزینه سمپاشی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • اندازه و مساحت منطقه‌ای که قرار است سمپاشی شود
 • نوع و تعداد آفات و بیماری‌های موجود در منطقه
 • نوع و مقدار محلول سمپاشی
 • تعداد و نوع دستگاه‌های سمپاشی
 • هزینه کارگران سمپاش

بنابراین، هزینه سمپاشی برای هر منطقه و شرایط خاص، متفاوت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شرکت سمپاشی سمکده تماس بگیرید.

برای دریافت خدمات سمپاشی ساس به کجا مراجعه کنیم؟

جهت دریافت خدمات سمپاشی ساس با شرکت سمپاشی سمکده متخصص در امور سمپاشی ساس تماس بگیرید.

ساس چیست و چگونه به انسان آسیب می رساند؟

در این مقاله از سایت سمکده به بررسی ساس و نحوه آسیب رساندن ساس به انسان پرداخته ایم برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

۵/۵ - (۵ امتیاز)

 1. شرکت سمپاشی معجزه کیفیت سمی که استفاده می کنند خیلی خوبه برای خدمات سمپاشی من این شرکت را به همه معرفی میکنم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.