سمپاشی اماکن اداری

سمپاشی اماکن اداری

ممکن است شما در ساختمان های اداری شاهد تعداد زیادی از جانوران موذی چون سوسک باشید . تعداد زیاد این حشرات موذی در اماکن اداری به دلیل داشتن بافت متفاوت آنها می باشد. به همین منظور باید سمپاشی اماکن اداری به صورت منظم و دوره ایی توسط متخصص انجام شود.

سمپاشی اماکن اداری

 نکات مهم قبل از سمپاشی اماکن اداری

 • قبل از انجام سمپاشی اداره باید به کارکنان اطلاع رسانی شود.
 • برای سمپاشی ادارات بهتر است در روز های تعطیل انجام شود .
 • برای اطلاع رسانی به کارکنان بهتر است در ورودی اداره و یا شرکت اطلاعیه ای نصب شود تا قبل از ورود متوجه شوند که سمپاشی صورت گرفته است.
 • بهتراست تمامی اتاق ها و یا بخش هایی که قراراست سمپاشی شود را جارو کشیده وتمیز کنید.
 • تمامی کمد ها و قفسه ها را از دیوار ها فاصه داده و همه وسایلی که نباید سم باآنها برخورد کند را بسته بندی کرده و یا درون یک کیسه قرار دهید.
 • ظروف و مواد غذایی موجود در آشپزخانه اداره را خارج کنید. و تمامی درزها و سوراخ هارا بپوشانید تااز ورود حشرات موذی جوگیری شود.

نکات مهم بعداز سمپاشی ادارات

 • تمیز کردن بخش های سمپاشی شده قبل از ورود کارکنان شرکت.
 • رعایت نکات بهداشتی و ایمنی .

خدمات شرکت سمپاشی معجزه در سمپاشی اداری

 • نابودی کامل انواع سوسک ها با استفاده از سموم ترکیبی و قوی.
 • از بین بردن انواع حشرات موذی با بهترین مواد و سم های خارجی با تایید وزارت بهداشت.
 • به دام انداختن جانورانی چون موش در ادارات و جلوگیری از ورود مجدد آنها با بکارگیری از افراد متخصص.
 • لازم به ذکر است که بهترین روش برای نابودی کامل حشرات و جانوران موذی سمپاشی شرکت ها و ادارات می باشد. شرکت سمپاشی معجزه با در اختیار داشتن افراد متخصص آماده ارائه خدمات در زمینه های سمپاشی منزل ، سمپاشی ماکن اداری ، با بهترین سموم با تایید وزارت بهداشت به شما عزیزان می باشد.

مجموعه سمکده قادر به خدمات سمپاشی حشرات، سمپاشی منازل در سریع ترین زمان ممکن می باشد.

سمپاشی توسط متخصصین سمپاشی معجزه

ما در گروه تخصصی سمپاشی معجزه با در اختیار داشتن سالها تجربه در زمینه های سمپاشی منزل ، سمپاشی ساختمان، سمپاشی منازل ، اماکن اداری ، سمپاشی مزارع٬ سمپاشی سوسک٬ سمپاشی ساس و… به صورت کاملا حرفه ایی همراه با دانش مخصوص توانسته ایم جایگاه خاصی در میان سایر رقبا برای خود فراهم کنیم. هدف مجموعه ما کسب رضایت مشتریان عزیز و ارائه خدماتی مفید با بهترین کیفیت و کمترین هزینه می باشد. داشتن جایگاه ویژه در میان سایر رقبا به دلیل رضایت شما عزیزان از این مجموعه می باشد.

شرکت سمپاشی معجزه با رعایت نکات ایمنی و استفاده از سموم پیشرفته ترکیبی باتایید وزارت بهداشت می تواند خاطر شمارا از پاکسازی و نابودی حشرات موذی از محل زندگی و یا کارشما عزیزان آسوده سازد.

روش هایی برای جلوگیری از ورود و تردد جانوران و حشرات موذی در اماکن اداری

داشتن دانش کافی از راه های ورود حشرات موذی و طریقه مسدود کردن آنها می تواند به شما در به حداقل رساند هزینه های سمپاشی کمک کند.در ادامه به معرفی تعدادی از راه های جلوگیری از ورود حشرات به محل کارو یا زندگی می پردازیم :

 • وجود حشراتی مثل مورچه و… در محل کار و یا زندگی می تواند به خاطر پخش شدن بوی غذا و سایر مواد غذایی باشد.به همین دلیل باید مواد غذایی را در بسته بندی پلاستیکی و یا شیشه ایی به صورت مهروموم شده نگهداری کنید.
 • از دلایل دیگر وجود حشرات و جانوران زباله های غذایی می باشد . به همین منظورمی توانید زباله ها را در سطل های زباله ی کاملا در بسته و پوشانده شده قراردهید و آنها را در طول روز از اداره خارج کنید.
 • وجود سوسک ها در آشپزخانه و یا سایر مکان اداره به دلیل نشتی لوله آب و یا فاضلاب می باشد. برای جلوگیری از ورود آنها باید نشتی لوله ها را برطرف نمایید و اجازه جمع شدن آب در هیچ مکانی را ندهید.
 • روزنامه ، مجلات ، و مقواهای استفاده شده در اداره بهترین محل برای پنهان شدن سوسک و سایر حشرات موذی می باشد. به همین دلیل پس از اتمام کار محیط اطراف خودرا تمیز کنید.
 • اگر برروی دیوار و یا کابینت سوراخ و یا شکافی وجود دارد بپوشانید تا این حشرات موذی جایی برای پنهان شدن نداشته باشند.

اگر بارعایت نکات ذکرشده و همچنین استفاده از اسپری های حشرکش جانوران موذی از بین نرفته اند . در کوتاه ترین زمان ممکن با یک شرکت سمپاشی معتبر تماس گرفته و مشکل را باآنها درمیان بگذارید .

جهت اطلاع از قیمت سمپاشی اماکن اداری و مشاوره و راهنمایی بیشتر بامتخصصین شرکت سمپاشی معجزه در ارتباط باشید.

ضرورت سمپاشی اماکن اداری

همان طور که می دانید یکی از عوامل مهم در مشاهده موجودات و جانوران موذی و مزاحم گرم شدن هوا است. میدانید که با گرم شدن هوا بحث ضرورت سمپاشی اماکن مطرح می شود زیرا موجودات و جانوران موذی برای تغذیه از محیط امن خود خارج شده و بیشتر مشاهده می شوند. برخی از منازل و اماکن با برخورد با موجودات و جانوران موذی از جمله ساس ، پشه ، سوسک و موش و.. ضرورت سمپاشی اماکن مطرح می شود.

برای انجام عملیات سمپاشی بهتر است با کارشناس و مشاوران متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید.شرکت های سمپاشی معتبر و دارای مجوز از سوی وزارت بهداشت با بررسی شرایط و مشخص کردن نوع جانور موذی بهترین سم را انتخاب و در زمان مناسب عملیات سمپاشی را انجام می دهند.

 سمپاشی ساس، سمپاشی سوسک، سمپاشی سوسک درشت، سمپاشی سوسک ریز از دیگر خدمات سمکده می باشد.

انتخاب سموم مناسب

استفاده از سم نامناسب با دوز اشتباه و غیراستاندارد احتمال ایجاد مشکلات پوستی ، تنفسی و عصبی ،خطر سقط جنین را افزایش می دهد.در حال حاضر ضرورت سمپاشی اماکن با سموم شیمیایی انجام می شود.

از رایج ترین حشراتی که در منزل وجود دارند، می توان به سوسک های درشت (از قبیل فاضلاب ، حمام ، آمریکایی) ، سوسک های ریز (سوسک کابینت ، آشپزخانه ، آلمانی ) و بعد از آن پشه ها  و مورچه ها اشاره کرد.

همچنین در مناطقی جانواران دیگری مانند موش ها دیده می شوند که می توانند بسیار مخرب و باعث انتقال بیماری های مختلف باشند. شما بسته به شرایط محیطی منزل خود ممکن است مورد هجوم انواع دیگری از آفات همچون کنه ها ، کک ها ، ساس تخت خوابی و… قرار بگیرید و تمامی ان ها به سبک و محل زندگی شما بستگی خواهد داشت. اینکه شما حیوان خانگی داشته باشید یا نه و چقدر به نظافت خانه خود اهمیت بدهید همگی می تواند تاثیر گذار باشد.

با توجه به موارد بالا بهتر است از مخصصین مجموعه معجزه کمک بگیرید تا با تشخیص بهترین راه و در نظر گرفتن تمام جزییات، سمپاشی منزل یا محل کار شما به بهترین نحو انجام شود.

مجموعه سمکده قادر به خدمات سمپاشی منزل می باشد.

نتیجه گیری سمپاشی اماکن اداری

بهتراست بدانید که جانوران و حشرات موذی عامل انتقال بیماری های خطرناک و در برخی موارد کشنده می باشند. اماکن اداری و عمومی از جمله محیط های پر تردد می باشد که با وجود این حشرات موذی می تواند اصلی ترین عامل انتقال انواع بیماری به افراد زیادی باشد. بنابراین انجام سمپاشی دوره ایی در این امکان یکی مهمترین کارهایی است که باید انجام شود. برای انجام این کار باید از متخصص و شرکت معتبر سمپاشی کمک بگیرید تا با داشتن مجوز وزارت بهداشت برای استفاده از انواع سموم و همچنین دانش و تخصص کافی در زمینه سمپاشی اماکن بتوانند خدمات مفیدی را به شما عزیزان ارائه نمایند.

سوالات متداول

سمپاشی ادارات و شرکت ها باید چه زمانی انجام شود؟

باتوجه به اینکه شرکت ها بسیار شلوغ می باشند باید سمپاشی به صورت منظم و دوره ای انجام شود. برای جلوگیری از به خطر افتادن سلامت کارکنان بهتر است سمپاشی اماکن اداری در روز های تعطیل صورت گیرد.

شرکت سمپاشی معجزه در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

سمپاشی ساختمان ، سمپاشی مزارع ، سمپاشی منزل و… از جمله زمینه های فعالیت این مجموعه می باشد. جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید با شماره های درج شده در سایت با کارشناسان شرکت سمپاشی معجزه در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.